نبرد پرچم ها؛ Galaxy S23 Ultra، Pixel 7 Pro یا iPhone 14 Pro Max؟


گالری عکس آیفون 14 پرو مکس; برای دیدن عکس های بیشتر با توضیحات بررسی رجوع شود

متاسفانه برای قضاوت در مورد عملکرد دوربین گلکسی اس 23 اولترا باید منتظر بمانید تا گوشی را بررسی کنید. اما دوربین اصلی گلکسی اس 22 اولترا که در تیرازیس فایل بررسی شد، عکس های HDR فوق العاده ای گرفت و عکس های معمولی با جزئیات زیاد و نویز کم ثبت شد. به طور کلی، سری گلکسی اس برای ثبت عکس های زیبا و براق شناخته شده است و عکس های شب روشن و واضح هستند. اما کندی ثبت عکس ها، لرزش دست و حرکت سوژه باعث محو شدن تصاویر می شود و امیدواریم در نسل جدید این مشکل برطرف شده باشد. عکس های دوربین سلفی دارای جزئیات زیاد و دامنه دینامیکی وسیع هستند و رنگ آن ها جذاب است. به لطف فوکوس خودکار، S22 عکس های ماکرو بسیار جذابی گرفت. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که S23 Ultra هم از همین روش پیروی کند و حتی بهتر از قبل به نظر برسد. قول میدم به محض بررسی گوشی این قسمت رو آپدیت کنم!

خلاصه: Galaxy S23 Ultra، Pixel 7 Pro یا iPhone 14 Pro Max؟

در نهایت هر سه گوشی آیفون 14 پرو مکس، گلکسی اس 23 اولترا و پیکسل 7 پرو کیفیت ساختی در خور لوکس ترین پرچمداران بازار را ارائه می دهند و طراحی کاملاً سلیقه ای است. با این حال، اگر سبکی و خوش دست بودن گوشی برای شما مهم است، پیکسل 7 پرو بین 7 تا 11 درصد سبک تر از رقبای خود است.

اما اگر اولویت اصلی شما برای خرید گران‌ترین گوشی موجود در بازار، انجام بازی‌های سنگین است، آیفون 14 پرو مکس و گلکسی اس 23 اولترا به لطف پردازنده‌های قدرتمند و ثبات عملکرد رضایت‌بخش بهترین انتخاب‌ها هستند. Pixel 7 Pro می‌تواند بازی‌های سبک را انجام دهد، اما زمانی که گوشی تحت فشار قرار می‌گیرد، بسیار داغ می‌شود و عملکرد قابل توجهی کاهش می‌یابد.

اگر می خواهید برای تجربه بهترین پرچمداران بازار هزینه کمتری کنید، پیکسل 7 پرو با برچسب قیمت 900 دلار گزینه خوبی است، زیرا 300 دلار ارزان تر از دو گوشی رقیب است.

اگر به دنبال یک رابط کاربری روان، یک دست و فوق العاده لذت بخش در دنیای اندرویدی ها هستید، پیکسل 7 پرو با ارائه اندروید ناب تجربه ای منحصر به فرد را برای شما فراهم می کند. البته iOS 16 و اندروید 13 آیفون به همراه رابط کاربری One UI 5.1 Galaxy S23 نیز یکی از روان ترین و رضایت بخش ترین تجربه های رابط کاربری را ارائه می دهند. با این حال، در نظر داشته باشید که گوشی گوگل یک سال کمتر از گوشی های سامسونگ پشتیبانی نرم افزاری دریافت می کند و آیفون با پشتیبانی نرم افزاری 6-7 ساله، انتخاب معقول تری برای افرادی است که می خواهند چندین سال از گوشی خود استفاده کنند.

اگر عکاسی با گوشی برای شما مهم‌تر است، مطمئناً تا زمانی که S23 Ultra را بررسی نکنید، نمی‌توانید به درستی قضاوت کنید، اما حداقل بین پیکسل 7 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، انتخاب ما پیکسل 7 پرو است. با این حال، من احساس می کنم که S23 Ultra با مشخصات دوربین چشمگیر و پردازنده قدرتمند خود، معادله عکاسی را کاملا به نفع خود تغییر خواهد داد.

در نهایت لازم به ذکر است که این مقایسه در خلاء صورت گرفته و مشکل رجیستری آیفون 14 که خرید را در شرایط فعلی چالش برانگیز می کند در نظر گرفته نشده است. کدام پرچم را ترجیح می دهید؟