مینا مهرنوش رئیس اتحادیه سراسری مشاغل مجازی شد


با گذشت دو روز از اعلام استعفای آرمان صفایی که چندی پیش به عنوان رئیس جدید اتحادیه سراسری مشاغل مجازی منصوب شده بود، کارنگ اعلام کرد که هیئت عالی نظارت بر تشکل های صنفی کشور، مینا مهرنوش را به عنوان رئیس جدید اتحادیه کشوری انتخاب کرده است. رئیس این اتحادیه

مینا مهرنوش در حال حاضر مدیرعامل پلتفرم کاسبینو است که تجربه مدیریت اپراتور رایتل را نیز در کارنامه دارد و اکنون تا انتخابات اتحادیه کسب و کار مجازی به سمت مدیرعاملی این اتحادیه منصوب شده است.

اتحادیه کسب و کارهای مجازی که در چند ماه اخیر اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشته بود، اول آذرماه با اخراج تمامی اعضای هیئت مدیره خود مواجه شد. این تصمیم در هیات عالی نظارت بر تشکل های صنفی کشور اتخاذ و پس از آن هیات مدیره جدید این اتحادیه از سوی اتاق اصناف ایران منصوب شد.

اتاق اصناف طی نامه‌ای به هیأت عالی اصناف ایران، حسین کلانتری، آرمان صفایی، عباس اسماعیل زاده، علی بابایی چمشه احمدرضایی، مهدی خدادادی، محمدحسین پرمایون را به عنوان اعضای هیئت مدیره اتحادیه سراسری ایران منصوب کرد. کسب و کارهای مجازی و منصوب رئیس هیئت مدیره به آرمان صفایی رسید.

صفایی مدت کوتاهی این سمت را برعهده داشت تا اینکه در تاریخ هجدهم آذرماه طبق آنچه در صفحه اینستاگرامش منتشر شده بود، خبر انصراف وی از این سمت منتشر شد. صفایی در صفحه اینستاگرام خود با بیان اینکه از پذیرش رسمی این سمت انصراف داده است، گفت برای جلوگیری از ایجاد حواشی جدید برای اتحادیه، دلایل عدم پذیرش رسمی این سمت را اعلام نمی کند.

آرمان صفایی در این پست اینستاگرامی نوشت: من از پذیرش رسمی ریاست اتحادیه استعفا دادم، دلایل باقی بماند، اتحادیه به اندازه کافی در حاشیه بوده است، نمی خواهم این موضوع حاشیه جدیدی ایجاد کند. من هم قبول کردم و شروع کردم به کمک، اما نمی‌توانم تأثیر جدی بگذارم.»

اکنون ریاست اتحادیه سراسری مشاغل مجازی به مینا مهرنوش رسیده است. هرچند موقت و تا انتخابات صنفی. انتخاباتی که اولین خواسته اعضای این اتحادیه است اما بارها برگزاری آن به تعویق افتاده و هنوز مشخص نیست چه زمانی برگزار می شود.