مک مینی جدید با تراشه های M2 و M2 Pro با قدرت بیشتر و قیمت مقرون به صرفه تر معرفی شد.


اپل رسما مک مینی جدید خود را معرفی کرد. این محصول با تراشه های قدرتمند M2 و M2 Pro در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. مک مینی اکنون قدرتمندتر از نسل قبلی و مقرون به صرفه تر است. در واقع مدل پایه این دستگاه با برچسب 599 دلاری عرضه می شود.

اپل ادعا می کند که تراشه جدید M2 Pro سطح عملکرد حرفه ای را برای مک مینی به ارمغان آورده است و کاربران می توانند کارهای سنگین را به راحتی با قدرت پردازشی آن انجام دهند. این در حالی است که چنین قدرت پردازشی بالایی در محصولی با فرم فشرده و کوچک برای بسیاری از افراد غیرقابل تصور بود.

Macmini M2 و M2 Pro عملکرد سریع‌تر، حافظه یکپارچه‌تر و قابلیت‌های ارتباطی پیشرفته‌تر از جمله پشتیبانی از دو نمایشگر در مدل M2 و سه نمایشگر در مدل M2 Pro را ارائه می‌دهند. این محصول در کنار Studio Display، لوازم جانبی سری Magic و سیستم عامل macOS Ventura تجربه خوشایندی از کار با دسکتاپ را ارائه می دهد که به گفته اپل بهره وری و خلاقیت کاربران را افزایش می دهد.

علاقه مندان می توانند مدل های جدید مک مینی را از امروز سفارش دهند. عرضه این محصول نیز از 24 دی ماه (چهارم بهمن ماه 1401) آغاز خواهد شد.

مک مینی جدید با ویژگی های جدید و پشتیبانی از طیف گسترده ای از اتصالات در کنار طراحی جمع و جور خود می تواند نیازهای بسیاری از کاربران را برآورده کند.

قدرت پردازش بالاتر