مک بوک پرو 2023 احتمالا فردا رونمایی خواهد شد


نشریه 9to5Mac به نقل از منابع آگاه می نویسد که اپل احتمالا فردا (سه شنبه) از اولین محصولات جدید سال 2023 رونمایی خواهد کرد. ظاهرا اپل در این هفته به دنبال برگزاری جلساتی با اینفلوئنسرها و اعضای منتخب رسانه ها با تمرکز بر خانواده کامپیوترهای مک است. روز سه شنبه ممکن است شاهد به روز رسانی وب سایت رسمی اپل و رونمایی از محصولات جدید باشیم.

در حال حاضر جزئیات زیادی از برنامه های اپل در دست نیست. ادعاهای 9to5Mac توسط چندین افشاگر تأیید شده است. مثلا، جان پروسر او در توییتی نوشت: فردا مراقب اتاق خبر اپل باشید.

9to5Mac به نقل از یک منبع ناشناس می نویسد که جلسات جدید اپل با رسانه ها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد. از دوشنبه آینده، رسانه ها نگاهی دقیق به محصولات جدید اپل منتشر خواهند کرد.

برگزاری جلسات مطبوعاتی اپل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. از معرفی آپدیت های نرم افزاری جدید تا رونمایی از محصولات سخت افزاری و … جلسات این هفته مربوط به مک; اما جزئیات بیشتری در مورد آنها اعلام نشده است.

اپل ماه هاست که خود را برای رونمایی از مدل های جدید مک بوک پرو آماده می کند. اما عرضه این لپ تاپ ها چندین بار با تاخیر مواجه شده است. مدل های جدید مک بوک پرو 14 و 16 اینچی از نظر ظاهری تغییری ندارند. مدل 2023 این دو لپ تاپ کاملا بر روی بهبود عملکرد متمرکز خواهد بود. مک بوک پروهای جدید احتمالا با پردازنده های M2 Pro و M2 Max رونمایی خواهند شد.

از آنجایی که مک بوک پرو قرار نیست میزبان تغییرات زیادی باشد، طبیعی است که اپل بدون برگزاری کنفرانس از مدل جدید رونمایی کند. اپل مدل های جدید آی پد را پاییز گذشته از طریق یک بیانیه مطبوعاتی معرفی کرد. در آن زمان جلسات مشابهی با رسانه ها برگزار شد.