موس پد شیشه ای جدید Razer بدون هیچ ویژگی خاصی 100 دلار قیمت دارد


Razer یکی از شرکت های معروف تولید کننده محصولات بازی با کیفیت مانند لپ تاپ، موس، کیبورد و … است که این برند حتی یک لیوان بازی با چراغ های RGB نیز عرضه کرده است.

Razer اکنون از ماوس پد شیشه ای جدیدی به نام Atlas رونمایی کرده است که شاید مهم ترین ویژگی آن قیمت 100 دلاری باشد. این محصول و قیمت تعیین شده برای آن نسبت به لیست سایر دستگاه های ریزر از جمله نوار صوتی که موقعیت کاربر را تشخیص می دهد یا هدستی که از گوشی های قابل تعویض استفاده می کند کمی عجیب به نظر می رسد.

گزارش کردن اطلس PCWorld یک پانل تمام شیشه ای با ابعاد 450 میلی متر در 400 میلی متر است که روی یک پایه لاستیکی قرار دارد. این موس پد فوق العاده صاف و بادوام است و الگوی حکاکی شده مات آن به عملکرد بسیار خوب ماوس های نوری کمک می کند.

موس پد Razer Atlas بسیار ساده است و بر خلاف اکثر محصولات این برند، هیچ نورپردازی RGB یا سایر ویژگی ها در آن وجود ندارد. با این حال قیمت 100 دلاری برای چنین محصولی بسیار عجیب به نظر می رسد. اکنون بهترین ماوس پدهای موجود در بازار با قیمتی در حدود 20 دلار در فروشگاه اینترنتی آمازون در دسترس خریداران قرار گرفته است.

البته ریزر سابقه طولانی در فروش محصولات گران قیمت دارد. به عنوان مثال، این شرکت اخیرا ماوس گیمینگ Viper Mini Signature Edition با قیمت مناسب 280 دلار معرفی شده است.