موس و کیبورد بی سیم جدید شیائومی با عمر باتری بهبود یافته و طراحی به روز معرفی شده است


شیائومی لوازم جانبی جدیدی به نام Wireless Keyboard & Mouse Set 2 معرفی کرده است که در واقع شامل صفحه کلید و ماوس بی سیم است. همانطور که از نام این محصول پیداست، نسل دوم کیبورد و ماوس بی سیم این شرکت چینی است که نسبت به مدل قبلی دستخوش تغییرات و بهبودهایی شده است.

نسل دوم موس و کیبورد بی‌سیم جدید شیائومی اکنون طراحی بهینه‌تری دارد تا کاربران بتوانند راحت‌تر از آن‌ها استفاده کنند. به گزارش گیزموچینا، وزن ماوس جدید این شرکت 45 گرم است در حالی که مدل قبلی آن 60 گرم وزن داشت. علاوه بر این، وزن کیبورد بی سیم این برند چینی از 534 گرم در نسل قبل به 500 گرم کاهش یافته است.

صفحه کلید بی سیم جدید شیائومی از کلیدهای منحنی استفاده می کند و عمق حرکت آنها 2.8 میلی متر است. این محصول همچنین مجهز به کلیدهای عددی است و دارای یک ردیف کلید عملکرد اضافی است که می تواند برای کنترل رسانه ها و سایر عملکردها استفاده شود.

از طرفی حساسیت موس بی سیم جدید شیائومی 1000DPI اعلام شده است که مشابه نسل قبلی آن است. این محصول از گیرنده بی سیم 2.4 گیگاهرتز استفاده می کند که برای اتصال بی سیم باید به پورت USB A کامپیوتر یا لپ تاپ مورد نظر متصل شود.

شیائومی می گوید که نسل دوم ماوس و کیبورد بی سیم خود عمر باتری بهتری نسبت به مدل قبلی دارد. علاوه بر این، مدل جدید اکنون به جای باتری های قلمی از باتری های قلمی استفاده می کند.

کیبورد و ماوس بی سیم جدید شیائومی ست 2 با قیمت 15 دلار در چین به فروش می رسد.