موج درخواست ها برای گوشی های هوشمند کوچک به دست کارمندان گوگل هم رسید


گوگل به تازگی دو گوشی هوشمند جدید Pixel 7a و Pixel Fold را معرفی کرده است که بازخورد اولیه بسیار خوبی را دریافت کردند. با این حال، برخی از مردم نگران بزرگتر شدن گوشی های هوشمند هستند و به نظر می رسد که برخی از کارمندان گوگل نیز همین احساس را دارند.

یکی از کارمندان گوگل در جلسه TGIF این شرکت اعلام کرد که قصد دارد برای اولین بار پس از پیکسل 5 آیفون بخرد. زیرا اندازه پیکسل 7 برای او بزرگ است. ظاهراً بسیاری دیگر از کارمندان غول جستجوی اینترنتی نیز با این فرد موافق بوده و به سخنان او رأی مثبت داده اند.

برایان راکوفسکیرئیس واحد پیکسل گوگل در پاسخ به این سوال به شوخی گفت: “اول از همه لطفا آیفون نخرید، زیرا پیکسل 7a کوچکتر از پیکسل 7 است، اما فقط 0.2 اینچ.”

راکوفسکی می‌گوید: «من می‌توانم بگویم افراد زیادی هستند که به دنبال گوشی‌های کوچک‌تر هستند. برخی از آنها حتی در تیم ما هستند و ما تحقیقات گسترده ای انجام می دهیم تا درک دقیقی از اندازه ایده آل برای هر تلفنی که می سازیم به دست آوریم.

راکوفسکی می‌گوید اکثر گوشی‌های آن‌ها اندازه مناسبی دارند، اما پیکسل 6a بزرگ‌تر از آن چیزی بود که انتظار داشتند. وی در بخشی از توضیحات خود گفت: ما به دریافت بازخورد و انجام تحقیقات خود ادامه خواهیم داد.

نوشته شده توسط Business Insider، ابعاد گوشی های هوشمند افزایش یافته است. زیرا برای کارهای مختلفی مانند بازی و تماشای فیلم استفاده می شوند. در سال 2021، کانترپوینت اعلام کرد که دستگاه های مجهز به صفحه نمایش کوچکتر از 6 اینچ تنها 10 درصد از کل گوشی های فروخته شده در سطح جهان را تشکیل می دهند. با توجه به اینکه اپل تصمیم گرفت نسخه جدیدی از آیفون مینی را در سپتامبر گذشته عرضه نکند، به نظر نمی رسد از آن زمان تا کنون تغییر زیادی کرده باشد.