مفیدترین برنامه ها برای Samsung Galaxy Watch


Here WeGo محبوب ترین برنامه نقشه و ناوبری در فروشگاه گلکسی سامسونگ است. این اپلیکیشن نقشه ای با ناوبری صوتی با پشتیبانی از زبان فارسی، هشدارها و اطلاعات ترافیکی را در اختیار کاربران ساعت سامسونگ قرار می دهد. پشتیبانی از نقشه های آفلاین نیز Here WeGo را به همراهی عالی برای گردشگران تبدیل می کند.

Under Armour’s MapMyRun یکی دیگر از برنامه های ضروری برای دوندگان معمولی است. این برنامه Samsung Galaxy Watch به دوندگان کمک می کند تا تمام مسیرهای طی شده را مشاهده و ردیابی کنند و همچنین تمام مسیرهای مورد علاقه خود را برای دسترسی سریعتر علامت گذاری کنند. MapMyRun همچنین از GPS داخلی ساعت سامسونگ گلکسی برای محاسبه مسافت طی شده و گام شمار استفاده می کند. . نظارت بر ضربان قلب و نقشه زنده از دیگر ویژگی های اپلیکیشن است.

Samsung SmartThings یک برنامه عالی برای کسانی است که سایر دستگاه های خانه هوشمند سامسونگ را دارند. به عنوان مثال، صاحبان کولر گازی می توانند دما را از مچ دست خود تنظیم کنند. کسانی که ماشین لباسشویی سامسونگ دارند می توانند وضعیت چرخه شستشو را دریافت کنند. SmartThings همچنین به کاربران اجازه می دهد تا تلویزیون های هوشمند این برند را کنترل کنند و چراغ های هوشمند را فرمان دهند. این برنامه ساعت سامسونگ گلکسی شما را به مرکز فرماندهی موبایل تبدیل می کند.

قیمت: رایگان / حساب Premium Spotify برای برخی از ویژگی ها مورد نیاز است

به عنوان یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی، Spotify می تواند یکی از واضح ترین برنامه ها برای کاربران Samsung Galaxy Watch باشد. کاربران ممتاز می توانند آهنگ ها و پادکست ها را در خود ساعت دانلود کنند و با هدفون های بی سیم گوش کنند. این یک ترکیب عالی برای افراد هنگام دویدن و انجام کارهای خانه است. البته برای دانلود آهنگ و استفاده از کتابخانه کامل باید هزینه عضویت در Spotify را پرداخت کنید. اما استفاده از این اپلیکیشن ارزشش را دارد.

Strava یک برنامه فوق العاده مفید برای ساعت Samsung Galaxy شما است. تعدادی از فعالیت های بدنی، از دوچرخه سواری گرفته تا دویدن، پیاده روی یا شنا را ردیابی می کند. Strava همچنین جزئیات دقیق تری از این فعالیت ها ارائه می دهد و به کاربران اجازه می دهد نگاه جدی تری به رژیم غذایی و تناسب اندام خود داشته باشند. اگرچه سامسونگ در حال حاضر اپلیکیشن Health خود را دارد. اما Strava یک برنامه عالی برای کاربرانی است که در رسیدن به اهداف خود جدی تر هستند.

یادداشت صوتی به کاربران این امکان را می دهد که وقتی تلفن یا دفترچه یادداشت در نزدیکی خود ندارند، به سرعت ایده های هوشمند را ضبط کنند. برنامه را فعال کنید، ساعت را نزدیک دهان خود نگه دارید و با آن صحبت کنید. وقتی کارتان تمام شد یا متوقف شد، می‌توانید روی دکمه توقف ضربه بزنید. اگر نگران اشغال فضای ذخیره سازی خود هستید، این برنامه در صورت امکان داده ها را به گوشی سامسونگ شما ارسال می کند.

چراغ قوه مچی به اندازه سایر برنامه ها ساده است. همانطور که از نام آن پیداست، این برنامه ساعت سامسونگ گلکسی شما را به یک چراغ قوه تبدیل می کند. برخلاف سایر برنامه های چراغ قوه برای ساعت های گلکسی، چراغ قوه مچی می تواند به رنگ های سفید، قرمز، نارنجی یا آبی نیز بدرخشد. روشنایی را می توان با استفاده از صفحه یا نمایشگر ساعت نیز تنظیم کرد. با این تفاسیر اپلیکیشن مذکور ارزش نصب را دارد.

لیست بالا بهترین اپلیکیشن های گلکسی واچ بود. اگر اپلیکیشن دیگری در نظر دارید حتما در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید در قسمت محصولات تیرازیس فایل قیمت ساعت هوشمند سامسونگ را مقایسه و بررسی کنید.