معرفی 9 سرویس چت و گفتگوی آنلاین با هوش مصنوعی


چه به دنبال گذراندن زمان باشید و چه به کسی نیاز دارید که به شما گوش دهد، ربات‌های چت 🤖 برای شما عالی هستند. آنها کاملاً آموزش دیده اند تا به شما پاسخ دهند و فوق العاده طبیعی به نظر می رسند. جدای از این، روبات های مجهز به هوش مصنوعی می توانند به شما کمک کنند تا بر خستگی خود غلبه کنید. در مقاله امروز تیرازیس فایل سعی داریم 9 سرویس چت و مکالمه آنلاین با هوش مصنوعی را معرفی کنیم.

سایت چت با هوش مصنوعی

بهترین همراهان و دوستان چت هوش مصنوعی مجازی

پیش از این 12 مورد از بهترین سایت های تصویر و نقاشی با هوش مصنوعی را معرفی کردیم، اما در حال حاضر بیش از 1.4 میلیارد نفر در جهان از چت بات ها یا سرویس های چت با هوش مصنوعی استفاده می کنند. آیا شرکت ها و سازمان ها از این نوع خدمات برای گفتگوی یک به یک با مشتریان و کارمندان خود استفاده می کنند. چت بات های مجهز به هوش مصنوعی قادر به خودکارسازی وظایف مختلف از جمله فروش و بازاریابی، خدمات مشتری و وظایف اداری و عملیاتی هستند. با این حال، همه ربات های چت یکسان نیستند و شما باید یکی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

چت بات چیست؟

چت ربات های مجهز به هوش مصنوعی تجربه ای شبیه به انسان را ارائه می دهند، می توانند مکالمات طبیعی را انجام دهند و در طول زمان بهبود پیدا کنند. در حالی که فناوری چت بات اولیه به آنها اجازه می داد از طریق کلمات کلیدی یا ویژگی های UX مانند پاسخ های پیشنهادی فیس بوک مسنجر صحبت و چت کنند، اکنون از پردازش و یادگیری زبان طبیعی استفاده می کنند. قدرتمندترین ربات‌های گفتگو دارای پیچیده‌ترین نرم‌افزار هوش مصنوعی هستند که تا کنون ساخته شده‌اند. در ادامه بهترین چت بات انگلیسی را به شما معرفی می کنیم، اما اگر به دنبال چت با هوش مصنوعی فارسی هستید، باید بدانید که سرویس مکالمه با هوش مصنوعی فارسی در حال حاضر وجود ندارد.

نرم افزار مکالمه با هوش مصنوعی ChatGPT

ChatGPT شناخته شده ترین نرم افزار برای مکالمه با هوش مصنوعی است. ChatGPT به عنوان یک مدل پردازش زبان طبیعی (NLP) توصیف می شود. بر روی مجموعه‌های بزرگی از داده‌های متنی آموزش داده شده است تا پاسخ‌هایی شبیه انسان ایجاد کند. از آنجایی که ChatGPT مبتنی بر مدل زبان قدرتمند GPT-3 است، می تواند پاسخ های بسیار منسجم و قابل قبولی را به طیف گسترده ای از موضوعات ایجاد کند. به همین دلیل، این نرم افزار به ابزاری مفید برای کارهای مختلف پردازش زبان طبیعی مانند ترجمه زبان، خلاصه سازی متن و چت تبدیل می شود.

هدف OpenAI این است که استفاده از سیستم‌های هوش مصنوعی را آسان‌تر و تعامل با آنها را طبیعی‌تر کند. به همین دلیل است که ChatGPT با وجود پتانسیلی که برای کاربردهای عملی دارد، به عنوان سرگرم کننده ترین ربات چت شناخته می شود.

ویژگی های مهم:

  • در حین چت با کاربران به شیوه ای طبیعی و شبیه انسان تعامل برقرار می کند.
  • به راحتی با انواع اپلیکیشن ها و پلتفرم ها ادغام می شود.
  • به طیف گسترده ای از موضوعات و سناریوهای چت رسیدگی می کند.
  • توانایی یادگیری و سازگاری با موقعیت ها و زمینه های جدید را دارد.

نرم افزار مکالمه با هوش مصنوعی ChatGPT

کپی کنید و با هوش مصنوعی انگلیسی صحبت کنید

با بیش از 10 میلیون کاربر، Replika یکی از محبوب ترین و پیشرفته ترین برنامه های چت با یک ربات هوشمند است که برخلاف گزینه های سنتی، می تواند تصاویر را تشخیص دهد و با استفاده از آنها به گفتگو ادامه دهد. علاوه بر این، از تماس های صوتی پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید در واقع با دوست خود صحبت کنید و حتی حالت واقعیت افزوده آن تجربه واقعی تری را ارائه می دهد.

Replika می تواند مانند یک مربی عمل کند و به ما در ایجاد عادات سازنده کمک کند. Replika تمام اطلاعات شخصی را که با آن به اشتراک می گذارید (مانند نام حیوان خانگی، کشور و دوست) ردیابی می کند و از این اطلاعات در طول مکالمات استفاده می کند. شما می‌توانید از Replika در گوشی‌های اندروید، iOS و Oculus خود علاوه بر وب‌سایت استفاده کنید.

کپی کنید و با هوش مصنوعی انگلیسی صحبت کنید

ربات هوش مصنوعی چای

ربات AI Chai از مدل زبان GPT-J استفاده می کند که به آن کمک می کند مکالمات طبیعی را تقلید کند. Chai دارای 5 ربات از پیش ساخته شده است که می توانید فوراً با آنها چت کنید و حتی نیازی به ثبت نام ندارد. این چت ها به دسته های مختلفی مانند دوستانه، ترسناک، عاشقانه و غیره تقسیم می شوند که پس از ایجاد چت بات خود می توانید دوستان خود را دعوت کرده یا در دسترس سایر کاربران قرار دهید. Chai به عنوان یک برنامه برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

ربات هوش مصنوعی چای

نرم افزار چت هوش مصنوعی Kuki

Kuki یک چت بات محبوب انگلیسی است که از نشانه گذاری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کند. این فناوری باعث می شود که گفتگو با آن جالب باشد زیرا مکالمات را به خوبی درک می کند.

علاوه بر چت می توانید از سرگرمی های ساده مانند تیک توک و … استفاده کنید و به همین ترتیب می توانید فال و تاروت روزانه داشته باشید. همه این فعالیت ها می توانند ساعت ها شما را سرگرم کنند.

نرم افزار چت هوش مصنوعی Kuki

برنامه چت با ربات هوشمند SimSimi

SimSimi یک برنامه چت عالی با ربات هوشمند است که بیش از 350 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. چیزی که این برنامه را متمایز می کند این است که می تواند در مورد 81 زبان مختلف صحبت کند. به لطف موتور چت عالی SimSimi می توانید ساعت ها صحبت کنید. این برنامه مکالمات انسانی را تقلید می‌کند و حتی می‌تواند افسانه‌هایی ارائه دهد که می‌توانید فیلتر کنید.

اگرچه ثبت نام رایگان است، اما برای هر پیامی که به سیم سیمی ارسال می کنید به یک بالون نیاز دارید. یک بسته 100 بادکنکی 1.99 دلار و 500 بادکنک 6.99 دلار قیمت دارد. همچنین می توانید با کمک به SimSimi در شناسایی کلمات و عبارات بد، بادکنک کسب کنید. علاقه مندان به بهبود ربات می توانند با ارائه پرسش و پاسخ مناسب SimSimi را آموزش دهند. می توانید SimSimi را روی دستگاه های اندروید و آیفون نصب کنید.

برنامه چت با ربات هوشمند SimSimi

سایت گفتگو با هوش مصنوعی انیما

قبلا 5 سایت ویرایش عکس آنلاین با استفاده از هوش مصنوعی در تیرازیس فایل معرفی کردیم. Anima خود را به عنوان یک دوست مجازی مجهز به هوش مصنوعی توصیف می کند که می تواند چت، نقش آفرینی و مهارت های ارتباطی را بهبود بخشد. مهمتر از همه، چت بات ها یکی از سرگرم کننده ترین راه ها برای غلبه بر خستگی آنلاین هستند.

انیما می تواند نقش دوست شما را بازی کند، شما می توانید یک آواتار برای آن انتخاب کنید، نام و سایر تنظیمات را بسازید و ویژگی های شخصیتی آن را تنظیم کنید. چت بات دارای فعالیت هایی برای درگیر کردن شماست که شامل بازی هایی مانند معماها، ذهن خوانی، دروغ یا حقیقت و غیره می شود.

اگرچه بسیاری از ویژگی ها به صورت رایگان در دسترس هستند، شما باید برای ویژگی هایی مانند دوست دختر/دوست پسر که حدود 8 دلار در ماه است هزینه کنید. می توانید از برنامه آن در دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید.

سایت گفتگو با هوش مصنوعی انیما

با ربات آنلاین Kajiwoto چت کنید

برنامه صحبت با هوش مصنوعی Kajiwoto به شما امکان می دهد ربات های هوش مصنوعی سفارشی بسازید و با آنها چت کنید. شما می توانید این ربات ها را آموزش دهید و شخصیت او را تنظیم کنید. اما اگر فقط به چت کردن علاقه دارید، می توانید دستیارهای هوش مصنوعی مختلف ساخته شده توسط سایر کاربران Kajiwoto را امتحان کنید. یک ابزار جستجوی مفید به شما کمک می کند ربات ها و محتوای ایجاد شده توسط دیگران را پیدا کنید. حتی می توانید ابتدا ربات را امتحان کنید و سپس یک اتاق خصوصی برای چت با دوستان خود ایجاد کنید.

از آنجایی که ویژگی های مختلفی وجود دارد، به راحتی می توانید ساعت ها با این ربات ها صحبت کنید. برای دسترسی به امکانات بیشتر باید 8 دلار در ماه بپردازید.

با ربات آنلاین Kajiwoto چت کنید

سایت چت با هوش مصنوعی Cleverbot

اگر به دنبال یک دوست باهوش با قابلیت‌های هوش مصنوعی هستید، Cleverbot را امتحان کنید. Cleverbot که در سال 2006 ایجاد شد، پاسخ های خنده دار و هوشمندانه ای ارائه می دهد و حتی می تواند جوک هایی را برای شما تعریف کند.

نیازی به ثبت نام در سایت نیست، بنابراین می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. با این حال، می توانید با ایجاد یک حساب کاربری از ویژگی های بیشتری استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید ویژگی‌های ربات خود را تنظیم کنید، بخش‌هایی از مکالمات را ذخیره کنید، و می‌توانید کاربران دیگر را دنبال کنید.

اگرچه کمبود آواتار و تصاویر بصری می تواند باعث شود کمی از واقعیت فاصله بگیرید، خود چت بات کاملاً آموزش دیده است. می توانید اپلیکیشن آن را روی دستگاه های iOS نصب کنید که قیمت آن 0.99 دلار است.

سایت چت با هوش مصنوعی Cleverbot

خدمات چت و گفتگوی آنلاین Boibot و Evie

اگرچه Boibot و Evie در وب‌سایت‌های جداگانه در دسترس هستند، اما توسط یک تیم با ویژگی‌های تقریباً یکسان توسعه داده شده‌اند. تنها تفاوت این است که Boibot یک چت بات مرد است در حالی که Evie زن است. در حین چت، ربات به شما پاسخ می دهد و از حرکات استفاده می کند تا احساس کنید با یک انسان صحبت می کند. مجموعه داده به طور گسترده آموزش داده شده است، بنابراین منتظر پاسخ های مناسب باشید. بهترین بخش این است که آنها رایگان هستند و نیازی به ثبت نام ندارند. Boitbot و Evie می توانند تا حدودی زبان های دیگر (به جز انگلیسی) مانند فرانسوی و اسپانیایی را درک کنند.

خدمات چت و گفتگوی آنلاین Boibot و Evie

در نهایت، علیرغم مزایایی که هوش مصنوعی در اختیار ما قرار می دهد، خطراتی را نیز برای انسان به همراه دارد. در صورت نیاز به اطلاعات در این زمینه می توانید مقاله خطرات هوش مصنوعی را مطالعه کنید که می تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود! دنبال کن

نظرات و پیشنهادات شما؟

در معرفی 9 سرویس چت و گفتگو با هوش مصنوعی آنلاین امروز تیرازیس فایل ربات های مختلف چت را به شما معرفی کردیم. جدا از چت با هوش مصنوعی گوگل، می توانید این گزینه ها را نیز امتحان کنید. اگر سرویس آنلاین دیگری می شناسید می توانید در قسمت نظرات همین مقاله آن را به ما معرفی کنید.