معرفی 4 مورد از بهترین خدمات و برنامه های کمک های اولیه پزشکی فارسی


روش های مختلفی برای یادگیری کمک های اولیه وجود دارد. می توانید از برنامه ها و پلتفرم های مختلف استفاده کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل به معرفی ۴ مورد از بهترین برنامه های کمک های اولیه پزشکی فارسی می پردازیم.

دانلود برنامه کمک های اولیه فارسی

بهترین اپلیکیشن ها و خدمات فارسی برای آموزش کمک های اولیه

برای یادگیری رایگان کمک های اولیه می توانید از برنامه های ویژه ای در این زمینه استفاده کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل قصد داریم به معرفی برنامه ها و … مناسب برای آموزش کمک های اولیه بپردازیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

برنامه کمک های اولیه برای آموزش کامل تزریق

برنامه کمک های اولیه پزشکی

برنامه کمک های اولیه آموزش کامل تزریق به شما کمک می کند تا در این زمینه مهارت کسب کنید. این برنامه دارای آموزش تصویری می باشد. سرفصل های آموزشی این برنامه شامل موارد زیر است:

  • آمپول را آماده کنید
  • ویال را آماده کنید
  • ابزار تزریق: سرنگ – اسکالپل ورید – آنژیوکت – ست سرم
  • انواع تزریق: عضلانی، داخل وریدی، داخل پوستی، زیر جلدی
  • تست پنی سیلین
  • سرم درمانی

نصب برنامه کمک های اولیه پزشکی

برنامه دیگری که می توانید برای یادگیری کمک های اولیه نصب کنید، First Aid نام دارد. این برنامه برای اندروید و iOS در دسترس است. این اپلیکیشن توسط جمعیت هلال احمر ساخته شده است.

نصب برنامه کمک های اولیه پزشکی

برنامه کمک های اولیه IFRC

برنامه کمک های اولیه

این برنامه توضیحات لازم را در قالب تصویر و فیلم در اختیار شما قرار می دهد. آموزش ها گام به گام هستند و شما به راحتی می توانید آن ها را یاد بگیرید.

آموزش تصویری کمک های اولیه در یوتیوب

آموزش تصویری کمک های اولیه

یکی از بهترین پلتفرم ها برای مشاهده برنامه آموزشی کمک های اولیه یوتیوب است. با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با این موضوع می توانید بهترین فیلم های آموزشی رایگان کمک های اولیه را در یوتیوب بیابید. ویدیوهای مختلفی به زبان های مختلف وجود دارد. حتی ویدیوهای فارسی خوبی هم در یوتیوب برای آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی وجود دارد.

مشاهده فیلم ها و برنامه های کمک پزشکی در آپارات

برنامه کمک های اولیه پزشکی

راه دیگری برای یادگیری کمک های اولیه دندانپزشکی و پزشکی وجود دارد. Apart یک پلتفرم ایرانی است که در آن می توانید کلمات کلیدی مرتبط با کمک های اولیه را جستجو کرده و فیلم های آموزشی را تماشا کنید. استفاده از دوربین ساده است و می توانید با یک کلیک ویدیو را پخش کنید.

برای آموزش جستجوی پزشک و استعلام شماره سامانه پزشکی می توانید آموزش کار با سایت استعلام شماره نظام پزشکی را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از تیرازیس فایل به معرفی برنامه ها و پلتفرم های رایگان آموزش کمک های اولیه پرداختیم. از کدام یک از موارد زیر برای یادگیری کمک های اولیه استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.