معرفی 4 سایت ارائه کننده فیلم و سریال مشابه به دلخواه شما


اگر فیلم یا سریالی را دوست دارید 🎥 و می خواهید کارهای مشابه آن را ببینید، می توانید از سایت های پیشنهادی فیلم و سریال مشابه استفاده کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل 4 سایت ارائه دهنده فیلم و سریال های مشابه را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

سایت معرفی سریال ها و فیلم های مشابه

چگونه فیلم های جدید با تأثیرات مشابه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را پیدا کنید

گاهی ممکن است فیلم یا سریالی را ببینید و داستان آن را دوست داشته باشید و بخواهید موارد مشابهی را نیز ببینید. سایت هایی برای یافتن سریال های مشابه و فیلم های مشابه وجود دارد. در این مقاله از تیرازیس فایل به معرفی بهترین سایت های ارائه دهنده فیلم و سریال های مشابه می پردازیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

فیلم ها و سریال های مشابه را در BestSimilar پیدا کنید

برای یافتن فیلم ها و سریال های مشابه See, My name, Vikings, Wednesday, Game of Thrones و … می توانید از سایت BestSimilar استفاده کنید.فقط در کادر Movies like… نام فیلم یا سریال را وارد کنید.

سایت پیشنهاد فیلم

سپس از لیست نام ها بر روی فیلم و سریال مورد نظر کلیک کنید.

سایت پیشنهاد فیلم

سپس صفحه ای باز می شود که در ابتدا اطلاعاتی درباره فیلم مورد نظر شما ارائه می دهد. سپس می توانید فیلم ها و سریال های مشابه آن فیلم را ببینید. علاوه بر این می توانید اطلاعاتی در مورد امتیاز فیلم و سریال، موضوع آن، کشور سازنده، سال تولید و همچنین میزان شباهت با فیلم و سریال مورد نظر خود را مشاهده کنید. به عنوان مثال، یک فیلم حدود 80 درصد شبیه به فیلم مورد نظر شما است.

سایت پیشنهاد فیلم مشابه

سایت پیشنهاد فیلم مشابه نقشه فیلم

همچنین می توانید از سایت نقشه فیلم برای یافتن فیلم های مشابه استفاده کنید. فقط نام فیلم یا سریال را در کادر وارد کرده و Enter را فشار دهید.

سایت پیشنهاد فیلم مشابه

در ادامه می توانید نام فیلم ها و سریال های مشابه را مشاهده کنید. نام فیلم مورد نظر شما در وسط نقشه است و هر چه فیلم ها و سریال های پیشنهادی دورتر از مرکز قرار بگیرند، شباهت کمتری دارد.

سایت پیشنهاد فیلم مشابه

می توانید روی نام فیلم و سریال کلیک کنید و فیلم های مشابه آن را پیدا کنید.

برای یادگیری نحوه یافتن بهترین فیلم های جهان، لیست بهترین فیلم های جهان در ژانرهای مختلف را مطالعه کنید.

جستجوی حرفه ای فیلم با Cinetrii

سایت توصیه فیلم Cinetrii گزینه دیگری است که می توانید برای یافتن فیلم ها و سریال های مشابه از آن استفاده کنید. نام اثر را در کادر عنوان وارد کنید.

سایت معرفی سریال ها و فیلم های مشابه

سپس Enter را فشار دهید. اکنون می توانید فیلم ها و سریال های مشابه را مشاهده کنید. با کلیک بر روی سه دایره در گوشه چپ و پایین می توانید پیشنهادات بیشتری را مشاهده کنید.

سایت معرفی سریال ها و فیلم های مشابه

چگونه فیلم های خوب پیدا کنیم؟ با TasteDive

سایت فیلم مانند TasteDive گزینه دیگری است که می توانید برای این کار استفاده کنید. در این سایت می توانید فیلم ها و سریال های مشابه فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را پیدا کنید. ابتدا از کادر جستجو، Movies را برای یافتن فیلم ها و نمایش های تلویزیونی برای یافتن سریال ها انتخاب کنید. سپس نام سریال یا فیلم را در کادر وارد کنید.

چگونه فیلم های خوب پیدا کنیم

پس از وارد کردن نام، فیلم ها یا سریال ها نمایش داده می شوند. با کلیک روی نمایش بیشتر، می‌توانید پیشنهادهای بیشتری را مشاهده کنید.

چگونه فیلم های خوب پیدا کنیم

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از تیرازیس فایل بهترین سایت برای جستجوی فیلم و سریال های مشابه را معرفی کردیم. از کدام سایت برای جستجوی فیلم ها بر اساس ژانر و شباهت استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.