معرفی 14 سرویس برتر نقشه کشی و نقشه برداری آنلاین


اگر عجله دارید و می خواهید خیلی سریع نمودار 📈 بسازید، ابزارهای آنلاین می توانند به کمک شما بیایند. به منظور انتخاب گزینه مناسب در ادامه به معرفی 14 سرویس برتر نقشه کشی و نقشه برداری آنلاین در تیرازیس فایل می پردازیم.

ساخت نمودار دایره ای، نمودار خطی، نمودار میله ای و غیره به صورت آنلاین

بهترین گراف سازان آنلاین رایگان

برای طراحی و ساخت نیازی به مهارت خاصی ندارید. ترسیم نمودار دایره ای، نمودار خطی، نمودار میله ای و غیره با استفاده از نرم افزارهای آفلاین مانند اکسل ممکن است نیاز به دانش پیش زمینه داشته باشد و حتی ممکن است برخی از کاربران با مشکلاتی مواجه شوند. خوشبختانه، طیف گسترده ای از نرم افزارهای گرافیکی آنلاین وجود دارد که می تواند به کاهش این مشکلات کمک کند. در صورت نیاز به نمودار سه بعدی می توانید آموزش رسم نمودار سه بعدی، توابع خطی، قطبی، ریاضی و … را بصورت آنلاین دنبال کنید.

نرم افزار نقاشی آنلاین Canva

اولین نرم افزار آنلاین نمودار نویسی که امروز به شما معرفی می کنیم Canva است که یک وب سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد چیزهای مختلفی ایجاد کنید که یکی از آنها نمودار است. شروع با Canva عالی بوده است. وقتی برای اولین بار Canva را شروع می کنید از شما می پرسد که به دنبال چه نوع نموداری هستید. Canva از انواع نمودارها پشتیبانی می کند. در اینجا می توانید یک قالب موجود را برای کار انتخاب کنید یا می توانید قالب خود را طراحی کنید. اگر می خواهید چیزی خاص برای خود بسازید، این سرویس آنلاین این امکان را به شما می دهد.

روند واقعی ساخت نمودار بسیار ساده است. می‌توانید روی خود نمودار کلیک کنید تا به صفحه‌گسترده کوچکی دسترسی داشته باشید تا روی آن کار کنید. شما به راحتی می توانید تمام عناصر را خودتان تنظیم کنید. حتی می توانید داده های خود را از یک منبع خارجی وارد کنید که بسیار مفید است.

نرم افزار نقاشی آنلاین Canva

ساخت نمودار به صورت آنلاین با PhotoADKing

گزینه بعدی PhotoADKing است که دارای ویژگی های فوق العاده مفیدی است. PhotoADKing به شما این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک ساده یک نمودار به سرعت و به راحتی ایجاد کنید. اگر قبلاً داده‌هایی دارید که می‌خواهید استفاده کنید، می‌توانید به راحتی آن‌ها را وارد کرده و در PhotoADKing استفاده کنید. نتیجه نهایی ممکن است به اندازه برخی از گزینه های موجود در این لیست از نظر زیبایی شناسی خوشایند نباشد، اما مطمئناً شما را به حرکت در می آورد.

ساخت نمودار به صورت آنلاین با PhotoADKing

ایجاد نمودار دایره ای آنلاین Visme

به یک نمودار خطی به صورت آنلاین بکشید یا هر نوع نمودار دیگری که می توانید از Visme استفاده کنید. این نمودارها برای طیف وسیعی از اهداف مختلف عالی به نظر می رسند. استفاده از Visme یک فرآیند واقعا شهودی است و می توانید نتایج خود را با چند کلیک ساده مشاهده کنید. طیف خوبی از انواع مختلف نمودار در دسترس است و حتی می توانید از الگوهای موجود برای برجسته کردن نمودار خود استفاده کنید.

اگر قبلاً داده ای دارید، می توانید آن را به جداول وارد کنید. اگر نظر خود را در مورد نوع نمودار تغییر دهید، می توانید به سرعت بین نمودارها جابجا شوید و گزینه مناسب خود را پیدا کنید.

ایجاد نمودار دایره ای آنلاین Visme

با Google Sheets یک نمودار میله ای را به صورت آنلاین رسم کنید

به دنبال یک نمودار آنلاین با نقاط رسم کنید آیا شما به جای وارد کردن داده های خود از یک سند به یک ابزار نموداری، می توانید از Google Sheets استفاده کنید. Google Sheets یک سرویس صفحه گسترده آنلاین است که بدون شک نام آن را شنیده اید. اگر می دانید چگونه با مایکروسافت اکسل کار کنید، پس کم و بیش نحوه کار با Google Sheets را می دانید.

تنها کاری که باید در Google Sheets انجام دهید این است که به منوی Insert در بالای صفحه بروید و سپس بر روی نمودار کلیک کنید. در اینجا می توانید بین تعداد قابل توجهی از انواع نمودارها و گزینه های مختلف یکی را انتخاب کنید. حتی می توانید نمودار خود را سفارشی کنید تا آن را برجسته کنید.

با Google Sheets یک نمودار میله ای را به صورت آنلاین رسم کنید

طراحی آنلاین نمودار خط توسط خالق نمودار TinyWow

اگر به دنبال یک ابزار سریع و ساده هستید که نیازی به ثبت نام نداشته باشد، TinyWow Chart Creator یک ابزار کوچک عالی است که شما را از همه دردسر نجات می دهد. در TinyWow یک جدول ساده وجود دارد که می توانید اطلاعات خود را وارد کنید و از 5 نمودار مختلف استفاده کنید. می توانید رنگ ها و تنظیمات نمودار را تنظیم کرده و پس از اتمام کار خود آن را دانلود کنید. این سرویس آنلاین یک گزینه عالی برای زمانی است که عجله دارید. برای ساخت فلوچارت، از 8 خدمات طراحی و ساخت آنلاین نمودار و فلوچارت برتر استفاده کنید.

طراحی آنلاین نمودار خط توسط خالق نمودار TinyWow

با Image Online.co Graph Maker یک نمودار دو متغیره به صورت آنلاین رسم کنید

اگر تنوع نمودارهای TinyWow شما را راضی نمی کند، می توانید از Image Online.co Graph Maker استفاده کنید که به راحتی تا 13 نوع نمودار مختلف را تنها با چند کلیک ساده در اختیار شما قرار می دهد. هنگامی که نمودار خود را انتخاب کردید، طیف گسترده ای از پارامترهای مختلف را خواهید داشت که می توانید آزادانه آنها را تنظیم کنید. جالب است بدانید که Image Online.co صفحه گسترده ای برای وارد کردن اطلاعات در اختیار شما قرار نمی دهد، در عوض می توانید پارامترهای نمودار مختلف را انتخاب کنید.

با Image Online.co Graph Maker یک نمودار دو متغیره به صورت آنلاین رسم کنید

NCES Kids’ Zone یک نرم افزار گرافیکی آنلاین Graph ایجاد کنید

NCES Kids’ Zone Create a Graph نرم افزار گرافیکی آنلاین گزینه دیگری است که باید در نظر بگیرید. اگر به دنبال ایجاد نمودار با فرزند خود هستید، این سرویس آنلاین می تواند به شما کمک کند. NCES Kids’ Zone به شما امکان می دهد از بین 5 نوع نمودار مختلف انتخاب کنید. استفاده از این ابزار بسیار شهودی است و شامل تصاویر بصری است تا به شما کمک کند دقیقاً چه چیزی را می سازید. حتی آموزش هایی وجود دارد که می تواند به شما یا فرزندتان نحوه ساختن نمودار را آموزش دهد.

NCES Kids' Zone یک نرم افزار گرافیکی آنلاین Graph ایجاد کنید

با LucidChart نمودارها را به صورت آنلاین ایجاد کنید

LucidChart یک فضای کاری آنلاین بصری است که گردش کار و مدیریت را با نمودارها و تجسم داده ها ساده می کند. رویکرد منحصر به فرد این نمودار آنلاین خاص چیزی است که به رشد و محبوبیت بهتر پلت فرم کمک می کند. این ابزار نمودار آنلاین به شما کمک می کند تا بینش های عملی را برای بهبود کیفیت و کارایی کار ردیابی کنید. ارائه گرافیکی آن یک رویکرد تعاملی برای درک موضوع را تضمین می کند، که اغلب پایه ای برای رشد بهتر کسب و کار شما است. این سرویس آنلاین رایگان است و دسترسی رایگان به قالب ها را فراهم می کند، اما برای استفاده از تمامی امکانات می توانید از نسخه حرفه ای آن با پرداخت 9.95 دلار در ماه با پرداخت سالانه استفاده کنید.

با LucidChart نمودارها را به صورت آنلاین ایجاد کنید

با Edraw Max Online یک نمودار چند جمله ای به صورت آنلاین رسم کنید

برای رسم نمودار رایگان می توانید از ابزار Edraw Max Online استفاده کنید. با توجه به اینکه این نرم افزار حدود 280 نوع نمودار را ارائه می دهد، تقریباً هر نوع نیاز بصری را ارائه می دهد. این ابزار جدا از داشتن یک رابط تعاملی، یک ناوبری ساده در فرآیند ایجاد نمودار ارائه می دهد. چیزی که Edraw Max Online را متمایز می کند این است که کاربران می توانند به صورت فردی یا گروهی با آن کار کنند و همکاری متقابل داشته باشند.

با Edraw Max Online یک نمودار چند جمله ای به صورت آنلاین رسم کنید

با Moqups یک نمودار تابع رسم کنید

Moqups یک نرم افزار ترسیم نمودار آنلاین این عمدتا توسط مارک های بزرگ مانند سونی، سیسکو و بسیاری دیگر پذیرفته شده است. این ابزار به کاربران خود که به بیش از 6 میلیون نفر در جهان رسیده اند کمک می کند تا داده های خام را به نمودارهای جذاب تبدیل کنند. این پورتال آنلاین به شما امکان می دهد مجموعه گسترده ای از نمودارهای آنلاین را با بیش از صدها الگوی نمودار تنظیم و سفارشی کنید که برند و مخاطبان شما را هدف قرار می دهد.

از طریق Moqups، هر کسی در تیم می تواند داده ها را تجسم کند و با انتخاب یکی از 100 قالب حرفه ای طراحی شده در فضای کاری، نمودار خود را در عرض چند دقیقه دریافت کند. این گراف ساز همچنین به تولید نمودارها به صورت آنلاین در حین همکاری زنده با تیم کمک می کند. پس از آماده شدن نمودارها، می توانید آنها را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید.

با Moqups یک نمودار تابع رسم کنید

ایجاد نمودار دایره ای، نمودار خطی، نمودار میله ای و غیره به صورت آنلاین با Adobe Spark

Adobe Spark یک برنامه رایگان و آنلاین است که توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شود. کار با Spark آسان است و می توانید از آن برای ایجاد نمودارهای دایره ای، میله ای و خطی استفاده کنید. یکی از ضروری ترین ویژگی های این پلتفرم این است که با ارائه نمودارهایی منحصر به فرد و چشم نواز و در عین حال ارائه آنها به مشتریان و مشتریان بالقوه، به پروژه اجازه می دهد تا درخشش داشته باشد.

ایجاد نمودار دایره ای، نمودار خطی، نمودار میله ای و غیره به صورت آنلاین با Adobe Spark

با Vizzlo یک نمودار میله ای به صورت آنلاین رسم کنید

Vizzlo یکی از پرکاربردترین سازندگان نمودار آنلاین با فضای کاری بصری است که به شما کمک می‌کند در زمان کمتری طرح‌های نموداری در سطح جهانی ایجاد کنید.

Vizzlo از طریق هر مرورگری قابل دسترسی است. پس از ورود به برنامه، کاربران می توانند از نسخه رایگان استفاده کرده و پس از آن می توانند برای طرح های اشتراک ماهانه و سالانه اقدام کنند. Vizzlo بیش از 100 نمودار نمونه را ارائه می دهد. این شامل طیف گسترده ای از نمودارهای میله ای، ستونی، پای، خطی، پراکندگی و غیره است. همچنین می توانید از نمودارهای مبتنی بر زمان مانند جدول زمانی و نمودارهای وضعیت استفاده کنید. توجه داشته باشید که نسخه رایگان دارای امکانات محدودی است. برای نسخه حرفه ای، باید 11 دلار در ماه با پرداخت سالانه پرداخت کنید.

با Vizzlo یک نمودار میله ای به صورت آنلاین رسم کنید

ساخت نمودارهای آنلاین اینفوگرام

همانطور که از نام پلتفرم پیداست، اینفوگرام یک پلتفرم توسعه اینفوگرافیک بسیار محبوب و جذاب است که اینفوگرافیک ها و نمودارها را ارائه می دهد. اینفوگرافیک به عنوان یک ابزار بصری در نظر گرفته می شود که فرآیند یادگیری را برای اجرای بهتر ساده می کند. با این ابزار می توانید به صورت تیمی یا فردی کار کنید. نسخه اصلی این برنامه رایگان است، اما نسخه حرفه ای 19 دلار در ماه با پرداخت سالانه، نسخه تجاری 67 دلار در ماه با پرداخت سالانه هزینه دارد و نسخه تیمی از 149 دلار در ماه با پرداخت سالانه شروع می شود.

ساخت نمودارهای آنلاین اینفوگرام

نرم افزار نمودارسازی آنلاین ایجاد کنید

Creately به شما در ایجاد، برنامه ریزی و همکاری در پلتفرم کمک می کند. این ابزار با برخی از محبوب ترین ابزارهای طراحی بصری ادغام شده است تا حداکثر انگیزه برای رشد کسب و کار را تضمین کند. این پایگاه مشتری وفادار بیش از 3 میلیون نفر دارد و به شما کمک می کند از بین بیش از 1000 قالب انتخاب کنید. نسخه عمومی این برنامه رایگان است، اما برای نسخه شخصی باید 5 دلار در ماه و برای نسخه تیمی ماهیانه 25 دلار پرداخت کنید.

نرم افزار نمودارسازی آنلاین ایجاد کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروزه با 14 روش ترسیم و ساخت نمودار به صورت آنلاین، می توانید انواع نمودار دایره ای، نمودار خطی، نمودار میله ای و … را بسازید. از چه ابزاری برای ترسیم نمودار سه بعدی به صورت آنلاین استفاده می کنید؟ تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.