معرفی گیفت کارت های اپل و کاربرد آنها


موارد استفاده از گیفت کارت اپل

امروزه کاربران دستگاه های اپل مانند آیفون، آی پد، آی پاد، اپل واچ، مک بوک، آی مک و حتی اپل تی وی می توانند به راحتی اپل آیدی خود را با گیفت کارت اپل شارژ کرده و به امکانات غیر رایگان این دستگاه ها دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، می توانید فضای ابری اضافی را برای سرویس iCloud دریافت کنید و به طور خودکار عکس ها و ویدیوها را از گالری خود ذخیره کنید.

در برخی موارد لازم است که برای استفاده کاربران حرفه ای شبکه های اجتماعی و وبلاگ نویسان حرفه ای شبکه های اجتماعی و وبلاگ نویسان که نیاز به پرداخت هزینه اندکی دارند، قابلیت های ویژه اپلیکیشن های تخصصی مانند ویرایشگر ویدئو و عکس فعال شود و این امر با خرید اپل به راحتی امکان پذیر است. کارت هدیه.

اما شاید کاربران اصلی گیفت کارت های اپل، گیمرهایی باشند که به راحتی می توانند با استفاده از این گیفت کارت ها، خریدهای درون برنامه ای انجام دهند و امتیاز یا سکه بخرند و اکانت اپل آیدی خود را شارژ کنند. انجام دادن

خرید کتاب دیجیتال یا پادکست، نصب اپلیکیشن های غیر رایگان از اپ استور اپل و استفاده از سرویس اپل موزیک از جمله رایج ترین استفاده های این گیفت کارت است.

نکاتی که هنگام خرید گیفت کارت اپل باید به آنها توجه کرد:

1. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کارت هدیه خود را حتما از فروشگاه اینترنتی معتبر با نماد اعتماد الکترونیکی مانند سیبچه خریداری کنید.

2. باید گیفت کارت اپل خود را با نام کشوری که اپل آیدی موبایل شما متعلق به همان کشور است خریداری کنید. یعنی اگر در حین ساخت اپل آیدی آدرس و شماره تماس آلمان را وارد کرده اید، باید گیفت کارت اپل خود را نیز با نام آلمان خریداری کنید. تفاوت بین کشور اپل آیدی و کشور گیفت کارت، حساب اپل آیدی تلفن همراه شما را مسدود می کند.

3. کد گیفت کارت یکبار مصرف بوده و قابل شارژ نمی باشد. همچنین این کد قابل تعویض و یا عودت نمی باشد.

4. کد گیفت کارت را با آدرس IP خارج از ایران باید وارد کنید. اما پس از آن می توانید از شارژی که در حساب کاربری خود با آدرس IP ایران ایجاد شده است استفاده کنید.

5. استفاده از کد شارژ گیفت کارت شخص دیگری یا گیفت کارت دزدیده شده، حساب اپل آیدی شما را مسدود کرده و رفع انسداد برای کاربران ایرانی امکان پذیر نخواهد بود.