معرفی و دانلود 18 مورد از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس اندروید


کاربران اندروید می توانند از نرم افزارهای مختلفی برای ویرایش تصاویر در گوشی خود استفاده کنند. 🖌️ در این مطلب 18 مورد از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس اندروید را از تیرازیس فایل معرفی و دانلود می کنیم.

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس اندروید

بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید

برنامه های مختلفی برای ویرایش تصویر در اندروید وجود دارد، اما همه آنها خوب نیستند و بهترین ویژگی ها را ندارند. در این مقاله از تیرازیس فایل قصد داریم بهترین برنامه ویرایش عکس اندروید را معرفی کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

نسخه کامل این برنامه ها را می توانید از سایت های داخلی دانلود کنید.

کانوا

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

می توانید از برنامه Canva برای ویرایش حرفه ای عکس با گوشی خود استفاده کنید. اگر می خواهید تصاویر زیبا و جذابی برای شبکه های اجتماعی خود ایجاد کنید می توانید از برنامه Canva استفاده کنید. قالب ها و قالب های آماده زیادی در این برنامه وجود دارد. تمامی قالب ها بر اساس شبکه های اجتماعی مختلف طراحی شده اند. استفاده از برنامه بسیار ساده است. علاوه بر این، می توانید با سایر کاربران در پروژه های مختلف همکاری کنید. این برنامه دارای دو نسخه رایگان و اشتراکی می باشد.

Adobe Express

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

اگر تجربه زیادی در زمینه ویرایش عکس ندارید، می توانید از Adobe Express که یک برنامه فشرده ویرایش عکس اندروید است استفاده کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه حذف آسان پس زمینه است. این ویژگی نیز رایگان است. امکان افزودن متن با فونت های مختلف وجود دارد. همچنین بسیاری از قالب های آماده وجود دارد. با این برنامه می توانید نور، رنگ، فیلتر و … را تغییر دهید.

ScreenMaster

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

ScreenMaster یک برنامه ویرایش عکس برای اندروید است. اگر مجبور هستید دائماً اسکرین شات ها را پست کنید، ممکن است اطلاعات زیادی در یک صفحه وجود داشته باشد که شخصی است و باید آنها را پنهان کنید. با این برنامه به راحتی می توانید قسمت های مختلف یک عکس را پوشش دهید. این برنامه رایگان است. در قسمت اشتراک فقط تبلیغات حذف می شوند.

Snapseed

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

می توانید از برنامه Snapseed برای ویرایش عکس های اندروید بدون افت کیفیت استفاده کنید. در این برنامه می توانید هر آنچه برای ویرایش عکس ها نیاز دارید را پیدا کنید. فیلترهای مختلف، برش، تغییر رنگ، تغییر سایز، نوشتن متن، تغییر روشنایی و … همگی از ابزارهای این برنامه هستند.

PhotoDirector

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

PhotoDirector یک برنامه رایگان و همه کاره برای ویرایش عکس است. این برنامه مشابه برنامه های کامپیوتری است. در نتیجه ابزارهای زیادی در اختیار خواهید داشت. امکان برش، تغییر سایز، تغییر پس زمینه و … وجود دارد، علاوه بر این، قالب های آماده ای برای شبکه های اجتماعی وجود دارد. رابط کاربری این برنامه ساده و آسان برای استفاده است.

برنامه ویرایش عکس سامسونگ گلکسی

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

کاربران گوشی های گلکسی سامسونگ می توانند از برنامه ویژه ویرایش عکس این گوشی ها استفاده کنند. این برنامه یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید است. با این برنامه می توانید از ابزارهای اولیه مانند برش، متن، پس زمینه و … استفاده کنید که این برنامه بر روی تمامی گوشی های گلکسی سامسونگ نصب می شود.

PicsArt

بهترین ویرایشگر عکس برای اندروید

PicsArt نیز یک برنامه محبوب در بین نرم افزارهای ویرایش عکس اندروید است. با کمک این برنامه می توانید از ابزارهای مختلف ویرایش عکس استفاده کنید. برای تصویر خود متن بگذارید عکس های خود را با استیکرها و ایموجی ها زیبا کنید. رنگ و نور تصویر را دستکاری کنید. تبدیل تصاویر به GIF

Pixlr توسط AutoDesk

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

Pixlr by AutoDesk یکی دیگر از برنامه های خوب است که می توانید از آن برای ویرایش عکس ها در اندروید استفاده کنید. این برنامه دارای فیلترها و افکت های مختلفی می باشد. در کنار این موارد می توانید از ابزارهای آرایشی و ویرایش چهره آن نیز استفاده کنید. مثلا دندان هایتان را سفید کنید.

Google Photos

برنامه ویرایش عکس برای اندروید

Google Photos یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید است. این برنامه به صورت پیش فرض بر روی گوشی های اندرویدی نیز نصب شده و کاربران می توانند ویرایش های ساده ای را با آن انجام دهند. به عنوان مثال، می توانید تصاویر خود را برش دهید یا روی آنها متن و ایموجی قرار دهید. علاوه بر این می توانید از فیلترهای مختلف برنامه برای زیباتر شدن تصاویر خود استفاده کنید.

ایربراش

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

می توانید از AirBrush برای ویرایش حرفه ای عکس با فیلترها و افکت ها استفاده کنید. این برنامه همچنین دارای کاربردهای مختلفی مانند آکنه صورت، صاف کردن پوست، رفع قرمزی چشم، سفید کردن دندان و روشن کردن چشم می باشد. علاوه بر این، می توانید پس زمینه را تغییر دهید و از دوربین اپلیکیشن برای گرفتن عکس های زیبا با فیلترهای مختلف استفاده کنید. همچنین امکان قرار دادن قاب برای عکس ها وجود دارد و پس از گرفتن عکس با دوربین اپلیکیشن می توانید مجددا آن را ویرایش کنید.

بازار

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

Bazaart بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید است. این برنامه رایگان است اما برای استفاده از تمامی امکانات آن باید اشتراک ماهانه خریداری کنید. اگر قصد دارید فقط از ابزارهای ساده ای مانند حذف پس زمینه، تقویت تصویر، تغییر نور و کنتراست و … استفاده کنید، نیازی به خرید اشتراک ماهانه نیست. این برنامه همچنین دارای ابزارهای نرم افزاری ساده و ابتدایی برای ویرایش عکس می باشد. شما می توانید برچسب و متن برای تصویر خود داشته باشید.

نرم افزار ویرایش عکس چهره اندروید InShot

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

InShot بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید است. این برنامه بسیار محبوب است زیرا ابزارهای زیادی دارد و کاربران نیز می توانند با آن فیلم بسازند. این برنامه نیز رایگان است، اما برای استفاده از تمامی امکانات آن می توانید با خرید اشتراک. می توانید از آن برای برش تصاویر خود استفاده کنید. یک پس زمینه و یک قاب به آنها بدهید. تصاویر را ترکیب کنید و از فیلترهای مختلف استفاده کنید. علاوه بر این می توانید تصاویر خود را بر اساس فرمت های شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام تهیه کنید.

ویرایشگر عکس لایت ایکس

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

LightX Photo Editor بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید است. این برنامه ابزارهای مختلفی نیز دارد و می توانید تصاویر خود را به دلخواه ویرایش کنید. به عنوان مثال، متن و استیکر را روی تصاویر خود قرار دهید. همچنین می توانید با تصاویر خود یک کلاژ بسازید و میزان رنگ، نور و … را به دلخواه تغییر دهید. این برنامه برای کاربران آیفون منتشر شده است اما مدتی است که کاربران اندرویدی نیز می توانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل هنوز جای پیشرفت وجود دارد و در نسخه بتا قرار دارد.

Motionleap

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

Motionleap یکی دیگر از نرم افزارهای ویرایش عکس اندروید است. این برنامه برای افرادی مناسب است که می خواهند در مدت زمان کوتاهی تصاویر خود را زیبا کنند. اگر می خواهید تصاویر خود را به گیف تبدیل کنید پیشنهاد می کنیم از این برنامه استفاده کنید زیرا تنها با چند کلیک می توانید این کار را انجام دهید. به عنوان مثال، می توانید یک حالت متحرک برای بخش آب یا ابر انتخاب کنید. علاوه بر این موارد، می توانید از ابزارهای اولیه ویرایش عکس نیز استفاده کنید.

ویرایشگر عکس توسط dev.macgyver

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

Photo Editor توسط dev.macgyver یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید است. این برنامه نیز رایگان است اما برای استفاده از تمامی ابزارها و امکانات آن باید یک اشتراک ماهیانه خریداری کنید. رابط کاربری برنامه ساده است. در نتیجه استفاده از آن برای همه کاربران آسان است و به راحتی می توانید کنترل ابزار را در دست بگیرید. در این نرم افزار امکان تغییر نور، پس زمینه، رنگ و … نیز وجود دارد که یکی از ویژگی های مثبت این برنامه پشتیبانی از فرمت های مختلف PDF می باشد.

Photo Effects Pro

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

برنامه ویرایش عکس اندروید Photo Effects Pro نیز گزینه مناسبی است. اگر دوست دارید فیلترها و افکت های مختلف را روی تصاویر خود اعمال کنید، پیشنهاد می کنیم از این برنامه استفاده کنید. این برنامه بیش از 40 فیلتر و افکت دارد. علاوه بر این، می توانید متن و استیکر یا فریم را به تصاویر خود اضافه کنید. استفاده از برنامه بسیار ساده است و همه کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

ویرایشگر عکس آزمایشگاه عکس

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

Photo Lab Picture Editor ابزارهای اساسی برای ویرایش تصاویر دارد و می توانید از بیش از ششصد و چهل فیلتر، فریم و افکت استفاده کنید. درخواست این برنامه رایگان است، اما برای استفاده از نسخه بدون علامت و بدون آگهی، باید یک اشتراک ماهانه خریداری کنید.

عکس میت R3

بهترین برنامه ویرایش عکس برای اندروید

با استفاده از Photo Mate R3 می توانید تصاویر را در فرمت های مختلف ویرایش کنید و از ابزارهای مختلف این نرم افزار استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های مثبت این بهترین نرم‌افزار ویرایش عکس اندروید، امکان ویرایش مشکلات لنز است که روی تصویر تأثیر منفی گذاشته است.

برای آشنایی با سایت های نقاشی هوش مصنوعی می توانید معرفی 12 تا از بهترین سایت های تصویر و نقاشی هوش مصنوعی را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از تیرازیس فایل بهترین نرم افزار ویرایش عکس اندروید را معرفی کردیم. از کدام برنامه برای این کار استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.