معرفی و دانلود 10 تا از بهترین برنامه های رژیم غذایی فارسی اندروید


یکی از مهم ترین اقدامات برای حفظ تناسب اندام، خوردن غذاهای کم کالری است. 🥦 برای شناخت این غذاها و برنامه ریزی برای استفاده از این غذاها می توانید از اپلیکیشن های اندروید استفاده کنید. در این مقاله به معرفی و دانلود 10 تا از بهترین برنامه های رژیم غذایی فارسی اندروید از تیرازیس فایل می پردازیم.

دانلود برنامه رژیم لاغری اندروید

دانلود بهترین برنامه رژیم غذایی ایرانی برای اندروید

اپلیکیشن های مختلفی برای گوشی های اندرویدی وجود دارد که در انجام کارهای مختلف به شما کمک می کنند. یکی از برنامه هایی که می توانید در گوشی اندرویدی خود استفاده کنید برنامه های غذایی برای کاهش وزن است. این برنامه ها با محاسبه میزان کالری مورد نیاز در روز، یک برنامه غذایی در اختیار شما قرار می دهند. این غذاها باعث می شوند طبق برنامه کالری دریافت کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید. در ادامه به معرفی برنامه های رژیم غذایی می پردازیم.

دانلود برنامه رژیم غذایی برای اندروید

اپلیکیشن زیره سبز یکی از برنامه هایی است که می توانید برای رژیم غذایی از آن استفاده کنید. این برنامه دارای ویژگی های مختلفی است و در عین حال کار با آن پیچیدگی خاصی ندارد. زیره یک برنامه غذایی مناسب با توجه به میل شما در اختیار شما قرار می دهد. یعنی به محض ورود به برنامه زیره می توانید مشخص کنید که می خواهید از آن برای افزایش وزن، کاهش وزن یا تثبیت وزن استفاده کنید. سپس برنامه با توجه به هدف شما برنامه غذایی مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود برنامه غذایی زیره سبز

برای استفاده از این برنامه پس از دانلود برنامه رژیم غذایی زیره سبز و نصب آن با ایمیل یا شماره تماس خود وارد شوید. سپس اطلاعاتی در مورد قد، وزن، جنسیت و … از شما می پرسد.به سوالات با دقت و درستی پاسخ دهید. برای اینکه برنامه به درستی کار کند باید اطلاعات صحیح را از شما دریافت کند. این برنامه غذاهای کم کالری را به شما معرفی می کند که می توانید از آنها استفاده کنید. جدای از آن می توانید غذاهای مورد علاقه خود را وارد برنامه کنید تا کالری آن را محاسبه و به شما اطلاع دهد.

دانلود نرم افزار رژیم غذایی برای اندروید کرفس

برنامه رژیم لاغری کرفس مانند برنامه قبلی ابتدا اطلاعات شخصی شما مانند قد، وزن و … را دریافت می کند تا بتواند بهترین رژیم را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه قادر است با توجه به برنامه ریزی های انجام شده میزان کالری را که در یک بازه زمانی مشخص کم یا زیاد می کنید را به شما نشان دهد. بنابراین با توجه به این اطلاعات می توانید تناسب اندام خود را حفظ کنید. این ویژگی کرفس مانع از کار زیاد شما می شود.

برنامه غذایی رایگان

کرفس بر اساس کالری غذاها برای برنامه ریزی وعده های غذایی شما است. یعنی با شمردن به شما می گوید چه غذاهایی بخورید و با تلاش می توانید به هدف خود برسید. پس از دانلود رایگان برنامه رژیم غذایی کرفس می توانید غذاهای مورد علاقه خود را وارد کنید. برنامه کرفس با شمارش کالری غذاهای وارد شده به شما می گوید که چگونه می توانید آنها را مصرف کنید. در نهایت اگر دوست دارید خودتان غذا بپزید می توانید از دستور این برنامه هم استفاده کنید. کرفس دستور پخت غذاهای مختلف را در برنامه خود قرار داده است تا بتوانید از آن استفاده کنید.

مدلی از بهترین برنامه های رژیم غذایی

برنامه مانکن به شما کمک می کند تا به اندام ایده آل خود برسید و تا رسیدن به نتیجه در کنار شما خواهد بود. این برنامه پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی می توانید با آن کار کنید. این برنامه علاوه بر سادگی، طراحی جذابی نیز دارد. مانکن با شمارش کالری غذا به شما کمک می کند تا الگوی مصرف خود را اصلاح کنید و از غذاهای کم کالری برای تناسب اندام خود استفاده کنید. پس از دانلود و نصب برنامه از شما می خواهد که هدف خود را مشخص کنید. برخی از کاربران برای کاهش وزن به یک برنامه رژیم غذایی نیاز دارند و برخی دیگر برای افزایش وزن یا تثبیت وزن خود به این برنامه نیاز دارند.

دانلود برنامه رژیم غذایی رایگان

پس از تعیین هدف، مانکن برنامه هایی را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید از آنها برای حفظ تناسب اندام خود استفاده کنید. این برنامه قابلیتی به نام چربی سوزی دارد. اگر این ویژگی را فعال کنید، روند کاهش وزن شما سریعتر پیش خواهد رفت. همچنین این برنامه دارای بخشی است که شامل تمریناتی برای شما می باشد. این تمرینات از مبتدی تا حرفه ای هستند تا بدن ایده آل خود را سریعتر به دست آورید.

دانلود برنامه رژیم غذایی ایرانی برای اندروید رژیم سلما

یکی دیگر از برنامه هایی که می توانید برای رسیدن به اندامی ایده آل از آن استفاده کنید رژیم سلما است. با توجه به اطلاعاتی که می دهید، رژیم سلما یک برنامه غذایی مناسب برای حفظ تناسب اندام در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه علاوه بر اینکه به شما یک رژیم غذایی می دهد، بیش از 200 دستور غذا را نیز شامل می شود. این کار باعث می شود تا غذاهایی که برنامه معرفی می کند راحت تر تهیه و مصرف شود. به غیر از دستور غذایی سلما، می توانید از برنامه های آشپزی ایرانی دیگر از مبتدی تا حرفه ای برای یادگیری آشپزی استفاده کنید.

برنامه رژیم لاغری سریع

بعد از دستور پخت، رژیم سلما بیش از 2000 تمرین دارد که می توانید با توجه به شرایط خود از آنها استفاده کنید و کالری بیشتری بسوزانید. رژیم سالما پس از دریافت اطلاعات شما لیستی از غذاهایی که می توانید بخورید را به شما ارائه می دهد. از لیست غذاها می توانید مشخص کنید که کدام غذا را بیشتر دوست دارید و می خواهید آن را بخورید. سپس این برنامه زمان و مقدار غذایی که باید مصرف کنید را به شما یادآوری می کند. در نهایت اگر نیاز به صحبت با مشاور داشتید می توانید از مشاوران برنامه که به صورت تمام وقت در دسترس هستند استفاده کنید.

کالری شمار جزیره یک برنامه رژیم غذایی کاهش وزن رایگان بر اساس قد و وزن است

برنامه رژیم غذایی برای کاهش وزن، کالری شمار جزیره، میزان کالری غذاهایی که می خورید را محاسبه می کند. با این محاسبه می توانید به راحتی متوجه شوید که چقدر کالری مصرف کرده اید. اگر این مقدار بیشتر از مقدار لازم است، باید بقیه را بسوزانید و سعی کنید غذاهای کالری کمتری مصرف کنید. این برنامه برای سهولت در استفاده از برنامه امکانات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از گام شمار، سالن بدنسازی، رژیم غذایی و غیره.

برنامه های غذایی

این برنامه برای افرادی که دارو مصرف می کنند نیز استفاده می شود. این برنامه غذایی هفتگی دارای بخشی است که در آن می توانید اطلاعات مفیدی در مورد داروهای مختلف مشاهده کنید. همچنین می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که زمان مصرف دارو را به شما یادآوری کند.

برنامه غذایی هفتگی کبد چرب را با فیتو دریافت کنید

فیتو برنامه ای است که در آن می توانید نوع رژیم خود را مشخص کنید و با توجه به نوع رژیم برنامه غذایی را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، قبل از شروع برنامه ریزی، می توانید مشخص کنید که می خواهید از رژیم کتوژنیک پیروی کنید یا با رژیم ناشتا به اندام ایده آل خود برسید. بنابراین ابتدا نوع رژیم غذایی مورد نظر خود را مشخص کنید. سپس اطلاعات خود از قبیل وزن، قد و … را مشخص کنید تا با توجه به اطلاعات فردی، برنامه غذایی مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

دانلود برنامه رژیم غذایی برای اندروید

مهم نیست که هدف رژیم غذایی شما برای استفاده از فیتو چیست، به هر حال به شما کمک خواهد کرد. از این برنامه می توانید برای افزایش وزن، کاهش وزن و تثبیت وزن استفاده کنید. حتی شما می توانید از رژیم غذایی این برنامه برای عضله سازی استفاده کنید.

دانلود برنامه رژیم لاغری دوپامین

تفاوت برنامه رژیم غذایی دوپامین برای افراد چاق با سایر برنامه های معرفی شده در این است که این برنامه به غیر از بررسی کالری غذا، سایر جزئیات مواد غذایی مانند پروتئین، کربوهیدرات، چربی و … را بررسی می کند که باعث می شود غذاهای شما تکراری نباشد و شما را با موارد متفاوتی آشنا کند. غذاهایی که می توانید بخورید

دانلود نرم افزار رژیم غذایی برای اندروید

دانلود برنامه رژیم غذایی بنتو برای لاغری شکم و پهلو

برنامه رژیم لاغری سریع بنتو میزان فعالیت شما را در یک روز دریافت می کند. با این اطلاعات می‌توان دریافت که روزانه به چه مقدار کالری نیاز دارید. بنابراین با توجه به میزان کالری مورد نیاز، برنامه های غذایی مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. در بنتو زنان شیرده و باردار می توانند برای خود برنامه ویژه ای بگیرند تا آسیب نبینند. وقتی این برنامه غذایی به شما معرفی می شود، اطلاعاتی مانند کالری، پروتئین، کربوهیدرات، چربی، قند، فیبر، سدیم و … را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا از جزئیات غذایی که می خورید مطلع شوید.

دانلود برنامه رژیم غذایی ایرانی برای اندروید

بنتو به غیر از معرفی غذا، دستور برخی غذاها را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آنها را تهیه کنید. اگر از برنامه بنتو استفاده می کنید می توانید دو روز در ماه را به عنوان روزهای رایگان انتخاب کنید. در این روز نیازی به رعایت رژیم غذایی نیست.

برنامه رژیم غذایی اکسیژن فیت برای دیابتی ها

برنامه Oxygen Fit یک برنامه غذایی 30 روزه را با توجه به اطلاعات فردی که مشخص می کنید در اختیار شما قرار می دهد. جدا از این روزها، می توانید روزهای آزاد خود را در زمانی که نیازی به رعایت رژیم غذایی ندارید مدیریت و تنظیم کنید. اگر به غذایی حساسیت دارید می توانید در برنامه Oxygen Fit آن را مشخص کنید تا در برنامه غذایی شما قرار نگیرد. همچنین اگر از برنامه ای که به شما می دهد راضی نیستید، می توانید آن را لغو کرده و برنامه جدیدی برای کاهش وزن خود دریافت کنید.

دانلود برنامه رژیم لاغری

طبق برنامه ریزی انجام شده، Oxygen Fit باعث می شود که در چهار روز هفته مقدار ثابتی کالری و در دو روز آخر کالری بیشتری مصرف کنید. این لیست رژیم غذایی برای کاهش وزن از گام وزنی جلوگیری می کند. غذایی که در این اپلیکیشن جستجو می کنید یا به شما معرفی می کنید به همراه مواد لازم برای طبخ و زمان لازم برای طبخ آن به شما نمایش داده می شود.

دانلود برنامه رژیم غذایی سالم بشقاب

برنامه رژیم غذایی بشقاب رایگان می تواند به کاهش وزن و لاغری شما کمک کند. این برنامه وزنی را که هدف شماست و می خواهید به آن برسید از شما دریافت می کند. بنابراین با توجه به کالری غذا برای رسیدن به وزن دلخواه شما برنامه ریزی می کنند. این برنامه میزان کالری مصرفی در روز و مقدار باقیمانده را به شما نشان می دهد. می توانید غذاهای مورد علاقه یا فعالیت های روزانه خود را به برنامه اضافه کنید. جدای از این امکان نوشتن یادداشت برای هر روز وجود دارد. از دیگر امکانات این برنامه می توان به مقالات آموزشی، رژیم غذایی آشپزی، ورزش و تمرینات تناسب اندام اشاره کرد که می توانید از آنها استفاده کنید.

برنامه غذایی برای افراد چاق

همچنین معرفی و بررسی نرم افزار فارسی افزایش و کاهش وزن می تواند برای شما مفید باشد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز به معرفی و دانلود برنامه های غذایی پرداختیم. به غیر از برنامه های معرفی شده، چه برنامه رژیم لاغری رایگان دیگری را می شناسید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه برنامه غذایی کاهش وزن بانوان در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.