معرفی و دانلود 10 تا از بهترین بازی های حدس کلمه فارسی اندروید


بازی های مختلفی برای گوشی های اندرویدی وجود دارد که می توانید آنها را برای سرگرمی نصب کنید. یکی از این بازی های جذاب بازی کلمات است. 🤔 در این مطلب از تیرازیس فایل به معرفی و دانلود 10 بازی برتر حدس کلمه فارسی اندروید می پردازیم.

دانلود رایگان بازی ورد اندروید

دانلود بهترین بازی ورد فارسی اندروید رایگان

پیش از این 15 مورد از بهترین بازی های فکری اندروید برای بزرگسالان و کودکان را معرفی کرده بودیم. یکی از این مدل های بازی های فکری که باعث سرگرمی و تقویت حافظه می شود، بازی کلمه ای است. بازی حدس زدن کلمه یک بازی است که در آن باید از میان حروف به هم ریخته کلمات معنادار پیدا کنید. در کنار مقدمه بازی کلمات کثیف ما پرداخت می کنیم

بازی ویدیویی کلمه آمیرزا

Amirza یکی از بهترین بازی های اندرویدی است که می توانید آن را روی گوشی خود نصب کرده و خود را سرگرم کنید. در بازی آمیرزا باید با استفاده از حروف برای خود کلمات معنادار بسازید. این بازی حجم کمی دارد اما با این حجم بیش از 1500 مرحله دارد. این بازی با مراحل مختلف بسیار می تواند شما را برای مدت طولانی سرگرم کند. این بازی دارای بخشی است که در آن می توانید با سایر کاربران به رقابت بپردازید. همچنین این مسابقه آنلاین با کاربران واقعی رتبه بندی می شود و به شما یک رتبه تعلق می گیرد.

بازی کلمات امیرازا

کلمه rich game نیز دارای انیمیشن های جالبی است که در حین بازی شما را سرگرم می کند. موسیقی استفاده شده برای پس زمینه بازی تماما موسیقی ایرانی و اصیل می باشد. به غیر از موسیقی، محیط هایی که از عکس های آن به عنوان پس زمینه استفاده می شود، ایرانی و زیبا هستند. از آنجایی که این بازی ذهن شما را به چالش می کشد، هوش، حافظه و سطح اطلاعات شما را نیز تقویت می کند.

فندق بهترین بازی با کلمات است

در بازی Nut می توانید تنها با کشیدن انگشت خود روی حروف کلمات معنادار بسازید و ساعت ها سرگرم شوید. این بازی رابط کاربری آسانی دارد. این بدان معناست که محیطی که در آن بازی می کنید ساختار ساده و بدون پیچیدگی دارد. بازی فندق دارای بیش از 900 مرحله مختلف است که در آن باید هزاران کلمه پنهان را حدس بزنید. در این بازی می توانید دوباره مراحل قبلی را مشاهده کنید. همچنین اگر مرحله ای خیلی سخت بود و نتوانستید آن را حل کنید، گزینه ای وجود دارد که می توانید از آن برای درخواست از دوستان خود استفاده کنید و از آنها کمک بخواهید.

بازی کلمات فندقی

بازی کلمات فندقی ظاهری جذاب و گرافیک زیبایی دارد تا در حین بازی از آن خسته نشوید. موسیقی هم مانند آمیرزا از موسیقی ایرانی در آن استفاده می کند و می توانید از موسیقی آن نیز لذت ببرید. این بازی بر روی تمامی گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل استفاده است و می توانید آن را دانلود و نصب کنید.

بازی اندروید هزار داستان

هزار داستان یکی دیگر از بازی های کلمه ای است که می توانید آن را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و از ساعت ها بازی با کلمات لذت ببرید. این بازی داستانی دارد و با حدس زدن کلمات می توانید داستان شهرزاد را بشنوید. این بازی اندرویدی دارای بیش از 1100 سطح می باشد که هر کدام دارای درجه سختی متفاوتی هستند. شما می توانید این بازی را به صورت آنلاین انجام دهید و می توانید به صورت آفلاین وارد بازی شوید و مراحل آن را رد کنید.

بازی فکری کلمات برای بزرگسالان

این بازی قابلیت چت با سایر بازیکنان را نیز دارد. همانطور که گفته شد بازی به صورت داستانی است و شما می توانید داستان های هزار و یک شب را در این بازی بخوانید. بازی دارای هزار داستان، گرافیک و موسیقی جذاب است. برای شنیدن بهتر موسیقی بهتر است هنگام پخش از هدست استفاده کنید.

بازی کلمه فارسی سماور

در بازی سماور با کشیدن انگشت خود بین حروف و انتخاب آنها می توانید کلمات معنی دار را حدس بزنید. این بازی بسیار ساده و آسان است. در عین سادگی، سادگی بازی به دلیل روند جذابی که دارد، کنار گذاشتن آن را سخت می کند. سماور بیش از 1000 مرحله جالب و متنوع دارد که هر مرحله درجه سختی متفاوتی دارد. این مراحل از دسته های مختلفی تشکیل شده است. رد شدن از مراحل این بازی اطلاعات عمومی شما را افزایش می دهد. علاوه بر اطلاعات کلی، به شما امکان می دهد با افراد مشهور جهان نیز آشنا شوید.

بازی حدس زدن کلمات با حروف

همچنین محتوای 8 مورد از بهترین بازی های پانتومیم یا بازی فارسی پلی اندروید می تواند برای شما مفید باشد.

مرشد بهترین بازی با کلمات است

در بازی مرشد شما یک تخته چوبی دارید. باید از این تخته چوبی حروف مناسب را انتخاب کنید و با استفاده از حروف کلمات معنادار بسازید. به غیر از کلمات اصلی برنامه، چند کلمه مخفی وجود دارد که با یافتن آنها می توانید امتیاز اضافی کسب کنید. این بازی دارای سه بازی مختلف در خود می باشد و شما می توانید به دلخواه یکی را انتخاب و بازی کنید. مرشد مراحل مختلفی دارد تا بتوانید مدت زیادی خود را با آن سرگرم کنید. همچنین این مراحل به طور مداوم به روز شده و به مراحل آن اضافه می شود.

بازی حدس زدن کلمات گروهی

محیط بازی یک محیط سنتی با پخش موسیقی ایرانی در پس زمینه است که لذت بازی را چند برابر می کند. این بازی دارای پشتیبانی است و زمانی که با مشکلی مواجه شدید می توانید با پشتیبانی آن ارتباط برقرار کنید.

بازی حدس کلمه حاجی بادوم

بازی فکری حدس زدن حرف های حاجی بادوم به شما کمک می کند تا هوش خود را تقویت کنید و وقت خود را با شخصیت های بامزه بازی بگذرانید. این بازی صدها مرحله جالب و متنوع دارد. حاجی بادوم چالش های روزانه را به شما می دهد. شما می توانید روزانه در این چالش ها شرکت کنید و امتیاز جمع آوری کنید. این بازی دارای گرافیک بسیار زیبا و جذابی است و شخصیت ها صداگذاری می شوند که همراه با موسیقی در طول بازی پخش می شود.

بازی حدس زدن کلمات با حروف

همانطور که گفته شد گذراندن مراحل کلمه بازی حاجی بادوم باعث تقویت حافظه و افزایش دایره لغات شما می شود. پس اگر به دنبال یک بازی کلمات جالب هستید می توانید حاجی بادوم را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید و لحظات شیرینی را در کنار خانواده سپری کنید.

بازی آنلاین کلمات. بازی کلمات برای بزرگسالان

بازی آنلاین کلمات به صورت رقابتی با حریف انجام می شود. این بازی به این صورت است که شما یک کلمه را در وسط جدول هفت در هفت قرار می دهید، پس از آن شما و حریفتان باید به صورت تصادفی کلمات معنی دار بسازید و در جدول قرار دهید تا یکی از شما برنده مسابقه شود. این مدل بازی با سایر مدل های بازی کلمه اندروید کمی متفاوت است و همین امر جذابیت بازی را افزایش می دهد.

بازی آنلاین کلمات را حدس بزنید

همانطور که گفته شد این بازی به صورت رقابتی با شخص دیگری انجام می شود. بنابراین این بازی آنلاین است و نمی توانید به صورت آفلاین از این برنامه استفاده کنید. این بازی دارای قابلیت چت روم نیز می باشد. یعنی می توانید در طول بازی با حریف خود به صورت پیامک چت کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه امکان بازی با چند نفر می باشد.

دانلود بازی کلمه فارسی برای اندروید Reel

Reel برنامه دیگری است که می توانید نصب و استفاده کنید. در این برنامه شما باید حروف را به هم وصل کنید و از طریق حروف کلمات معنی دار بسازید. اگر از طرفداران بازی های کلمه ای هستید، بازی قرقره می تواند برای شما جالب باشد. Reel یک بازی ساده است که هر کسی می تواند آن را نصب و بازی کند. این برنامه گرافیک خوبی دارد و محیط بازی جذاب است. همچنین این بازی دارای یک سری راهنما می باشد که در صورت گیر افتادن در مرحله می توانید در طول بازی از آنها استفاده کنید.

دانلود بازی کلمه

در ابتدا با نصب برنامه، برنامه به طور خودکار نحوه استفاده از برنامه و نحوه بازی را به شما آموزش می دهد تا بتوانید راحتتر از امکانات این بازی مانند راهنما استفاده کنید.

دانلود بازی کلمات مسترامخ

بازی Mastermukh یک چالش جذاب برای کسانی است که به بازی های کلمه ای علاقه دارند. این بازی دارای بیش از 1000 مرحله جالب است که شما را برای مدت طولانی سرگرم می کند. این مراحل در دسته بندی های مختلفی قرار دارند. دسته بندی مراحل شامل عمومی، ترانه، مذهبی، ورزشی، ایرانگردی، ضرب المثل، زبان انگلیسی، سینما و دانشگاه می باشد. در مستر مخ باید از میان حروفی که مختلط و نامنظم هستند، واژه های معنادار پیدا کنید. با یافتن کلمات معنی دار امتیاز می گیرید. این بازی دارای بخشی به نام رتبه بندی است که در آن می توانید امتیاز و رتبه خود را مشاهده کنید.

دانلود بازی کلمات فارسی اندروید

در قسمت رتبه بندی می توانید امتیاز سایر کاربران را مشاهده کرده و بدین ترتیب با دیگر کاربران بازی به رقابت بپردازید. در قسمت مرحله روزانه، برنامه هر روز چالش های جدیدی به شما می دهد که می توانید با تکمیل چالش ها امتیاز بگیرید و از امتیازها برای راهنمایی استفاده کنید. بازی مستر برین به صورت خودکار به صورت هفتگی آپدیت می شود و مراحلی به آن اضافه می شود.

بازی حدس زدن کلمه آنلاین نوقا

بازی حدس کلمه با حروف نوقا بهترین بازی حدس کلمه است که توسط دو نفر قابل انجام است. این بازی آنلاین است زیرا شما باید همزمان با یک کاربر دیگر بازی کنید. در این بازی شما و حریفتان باید از حروفی که به صورت تصادفی قرار داده شده اند، کلمات معنی دار پیدا کنید تا امتیاز بگیرید. این بازی برای شما استیکرهایی دارد تا بتوانید در طول بازی برای حریف استیکر بفرستید. به غیر از استیکر، صداهایی وجود دارد که می توانید برای حریف خود انتخاب کنید و لذت بازی را چند برابر کنید.

بازی کلمات نامرتب

بازی کلمات آنلاین نوقا در سه دور انجام می شود. بازیکنان باید در این سه دور کلمات معنادار بسازند. هر بازیکنی که ابتدا سه دور را کامل کند برنده این بازی است. هر بازیکن در این بازی یک رتبه دارد و با کسب امتیاز این رتبه افزایش می یابد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز چند بازی حدس کلمات فارسی گروهی و انفرادی را معرفی کردیم. چه بازی حدس زدن کلمات را با حروف دیگر می شناسید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه بازی با کلمات فکری بزرگسالان در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.