معرفی سبک ترین گوشی های سامسونگ


برای بسیاری از افراد سبک یا باریک بودن گوشی یکی از معیارهای اصلی خرید آن ها است زیرا خستگی کمتر، هندلینگ بهتر و استفاده راحت تر از دلایلی است که افراد را به خرید گوشی های سبک تر ترغیب می کند.

شاید برای سایر شرکت های گوشی کمی متفاوت باشد، اما برای گوشی های سامسونگ، گوشی های سبک تر مربوط به مدل های میان رده و رده بالا هستند، اما در این بین، هنوز گزینه هایی برای افراد خاص وجود دارد، پس شاید بهتر باشد نگاهی بیندازید. در لیست آماده شده ما در این لیست گوشی ها فقط بر اساس فاکتور وزن و از سری های بالاتر به پایین چیده شده اند و عوامل دیگری در آن دخیل نیست، اما همچنان سعی شده است محصولات متنوعی در سری های مختلف ذکر شود تا برای همه اقشار جامعه مفید باشد و جستجوی آنها راحتتر باشد. .

سبک ترین گوشی های سامسونگ

عوامل مختلفی می توانند بر وزن دستگاه تأثیر بگذارند، از جمله: دوربین حرفه ای، صفحه نمایش، باتری بزرگتر و حتی سیستم خنک کننده در برخی مدل های پیشرفته. معمولا هر چه روی این عوامل بیشتر کار شود، وزن دستگاه افزایش می یابد و برای دستان کوچک و یا افرادی که به مدت طولانی با گوشی کار می کنند، مشکل ایجاد می کند.

تماشای فیلم، انجام بازی یا وبگردی از جمله کارهایی است که افراد با گوشی خود انجام می دهند و هر یک از آنها نیاز به نگه داشتن گوشی برای مدت معینی دارند. حال اگر وزن گوشی به حدی باشد که پس از مدت ها در دست گرفتن دست شما احساس خستگی کند، ممکن است از خرید گوشی سنگین خود پشیمان شوید. بنابراین اگر قصد خرید گوشی سامسونگ را دارید و سبک بودن آن برایتان مهم است، بهتر است با سبک ترین گوشی های این شرکت آشنا شوید.

ذکر این نکته ضروری است که گوشی های معرفی شده، گوشی های موجود در بازار در زمان نگارش این مقاله هستند و احتمال وجود گوشی های سبک تری در گذشته وجود دارد.

سبک ترین گوشی پرچمدار سامسونگ

سامسونگ چند سالی است که سیاست مشابهی را در مورد گوشی های پرچمدار خود دنبال می کند و آن عرضه سه گوشی با اندازه ها و امکانات مختلف است تا بتواند یک پرچمدار برای هر سلیقه ای داشته باشد. در این مقاله به سراغ سبک ترین پرچمداران چند سال اخیر سامسونگ رفته ایم تا علاوه بر صحبت در مورد وزن، شما را با سایر ویژگی های آن ها نیز آشنا کنیم.

1. سامسونگ گلکسی اس 23