معرفی جدیدترین مدل های کارواش خانگی


برای نظافت ماشین، نما، حیاط و … با دقت و کیفیت به زمان و انرژی زیادی نیاز داریم. با توجه به زندگی ماشینی امروزی دیگر هیچکس حوصله و انرژی انجام این کارها را ندارد و همه به دنبال استفاده از ابزار هستند. تا کار خود را به راحتی و در اسرع وقت انجام دهند.

کارواش خانگی یکی از وسایلی است که به کمک آن می توانیم بدون خستگی و در کمترین زمان نمای منزل، ماشین، حیاط و موارد مشابه را تمیز کنیم. کارواش خانگی با توجه به مکانیزمی که دارد این امکان را به ما می دهد که با حجم بالای آب و شدت فشار آب، تمام کثیفی ها و ناخالصی ها را از سطوح پاک کنیم.

برنامه های کاربردی کارواش خانگی

با استفاده از این تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ای که در بازار به فروش می رسند، می توانید هر لکه ای را با فشار زیاد آب از بین ببرید و محیطی تمیز ایجاد کنید. علاوه بر این در مصرف آب صرفه جویی کرده اید و این کار را در مدت زمان کوتاهی انجام داده اید. کارواش خانگی با توجه به اینکه کاربردهای متنوعی دارد وسیله ای مناسب و ایده آل است و بهتر است قبل از خرید این محصول از ویژگی ها و مزایای بهترین کارواش خانگی مطلع شوید.

با توجه به اینکه آروا انواع کارواش خانگی را به بازار عرضه می کند. ما شما را با بهترین مزیت هایی که یک محصول می تواند داشته باشد آشنا می کنیم تا بتوانید کارواش مورد نظر خود را مانند یک متخصص تهیه کنید. برای آشنایی با بهترین کارواش خانگی آروا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بهترین کارواش های خانگی آروا

آروا انواع کارواش خانگی را در مدل های مختلف تولید می کند که به کمک آن می توانید در مدت زمان کوتاهی کار خود را با کیفیت بسیار بالا انجام دهید و سطوح و فضاهای مختلف را از هرگونه لکه و ناخالصی پاک کنید. کارواش خانگی آروا دارای مزایا و ویژگی های مهمی است که با وجود تمامی این مزایا در یک محصول می توانید انتخابی ایده آل و مناسب داشته باشید.

قبل از معرفی بهترین کارواش خانگی آروا شما را با مهم ترین مزایا و ویژگی های کارواش خانگی آشنا می کنیم و سپس انواع کارواش خانگی آروا را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید محصولی را که مناسب است انتخاب کنید. نیازهای شما مانند یک متخصص فراهم کند.

ویژگی های بهترین کارواش خانگی

 • فشار موثر آب خروجی: این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بدانید فشار آب موثر در زمان خروج چقدر است و در چه مواردی مفید و کاربردی است.
 • فشار هیدرواستاتیک: میزان فشار آبی است که وارد دستگاه می شود و این عدد با توجه به انواع کارواش خانگی آروا می تواند متفاوت و متغیر باشد.
 • مخزن مواد شوینده: به کمک این تزیین و ویژگی می توان از مواد شوینده نیز برای شستشوی بهتر استفاده کرد.
 • سوئیچ محافظ سنسور: یکی از مزیت های مهم کارواش خانگی آروا، سیستم مدارشکن محافظ است که از خرابی دستگاه شما جلوگیری می کند و به سه صورت کار می کند. در صورت بروز مشکل در داخل باک، اگر موتور و دینام به مدت طولانی کار کنند و حجم آب مخزن کمتر از حد معینی باشد، این سنسور کار می کند و کارواش متوقف می شود.
 • فیلتر در ورودی آب: یکی از ویژگی های مثبت کارواش استفاده از صافی در ورودی آب برای جلوگیری از ورود ناخالصی ها به مخزن آب است.
 • طول شیلنگ: هر چه طول شلنگ بیشتر باشد دامنه فعالیت ما بیشتر می شود و می توانیم در فضای بزرگتری کار خود را انجام دهیم.
 • با چرخ: کارواش خانگی آروا دارای طول شلنگ بلندی است که می توانیم در فضاهای وسیع با آن شستشو دهیم. برای اینکه با حمل کارواش اذیت نشویم چرخ هایی دارند تا بتوانیم کارواش را با کمترین فشار حرکت دهیم.
 • ضمانتنامه: تمامی محصولاتی که تولید و تولید می شوند نیاز به تایید و تضمین کیفیت دارند و داشتن مهر تایید تضمینی برای تضمین کیفیت هر محصولی است که توسط شرکت های مختلف تولید می شود. کارواش های خانگی آروا دارای 15 ماه گارانتی می باشد.

انواع کارواش خانگی آروا

بهترین کارواش خانگی آروا همه این مزایا و ویژگی های مهم و کاربردی را دارد. با تهیه کارواش خانگی آروا می توانید کارهای مربوط به نظافت نمای منزل، آشپزخانه، حیاط ویلا، دوچرخه و … را با سریع ترین سرعت و بالاترین کیفیت لکه برداری انجام دهید. در ادامه به معرفی انواع کارواش خانگی آروا می پردازیم که در سبد محصولات این برند قرار دارند. هر کدام از این مدل کارواش ها دارای ویژگی هایی هستند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها می توانید در سایت آروا و محصولات این شرکت مشاهده کنید.

 1. کارواش خانگی 110 بار زغالی مدل 5107
 2. کارواش خانگی 110 بار زغالی مدل 5111
 3. کارواش خانگی 110 بار زغالی مدل 5112
 4. کارواش خانگی 130 بار پویا مدل 5108
 5. کارواش خانگی 130 بار زغالی مدل 5113
 6. کارواش خانگی 160 بار پویا مدل 5109
 7. کارواش خانگی 160 بار پویا مدل 5114
 8. کارواش خانگی 160 بار پویا مدل 5115
 9. کارواش خانگی 195 بار داینامیک مدل 5110
 10. کارواش خانگی 90 بار زغالی مدل 5106
 11. کارواش خانگی برقی 110 HP (110 بار) مدل داینامیک 5103
 12. کارواش خانگی برقی 160 HP (130 بار) مدل داینامیک 5104
 13. کارواش خانگی برقی 250 HP (160 بار) مدل داینامیک 5105
 14. کارواش خانگی برقی 110 پ VQ (130 بار) مدل داینامیک 5101
 15. کارواش خانگی برقی 110 پ VQD (130 بار) مدل داینامیک 5102

/ پایان گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.