معرفی بهترین 8 سرویس ضد تحریم


آیا به سایت هایی نیاز دارید که به دلیل تحریم باز نشوند و نتوانید از خدمات آنها استفاده کنید؟ 🌐 در این شرایط برخی خدمات حقوقی وجود دارد که این تحریم ها را بی اثر می کند. در این مقاله بهترین خدمات ضد تحریمی تیرازیس فایل را معرفی می کنیم.

خدمات دور زدن تحریم های اینترنتی

بهترین خدمات برای دور زدن تحریم های اینترنت ایران

برخی از سایت های خارجی برخی مناطق را به دلایل مختلف ممنوع می کنند. در نتیجه دسترسی افراد آن منطقه به سایت بسته می شود. این کار مانع از دسترسی شما به سایت مورد نظر می شود. با این حال، برخی از خدمات وجود دارد که می توانید با استفاده از آدرس IP آنها و تغییر DNS در ویندوز خود، این تحریم ها را غیرفعال کنید. در ادامه به معرفی چند مورد می پردازیم DNS ضد ممنوعیت ما پرداخت می کنیم

هنگام استفاده از آدرس های DNS به جای / from. استفاده کنید.

سرویس شکستن تحریم برای اندروید و…

هکر نرم افزاری برای دور زدن ممنوعیت های اینترنتی است. برای استفاده از این ابزار می توانید برنامه آن را نصب کنید یا بدون نصب برنامه از آن استفاده کنید. این بریکر می تواند به راحتی از فناوری DNS برای خنثی سازی ممنوعیت سایت های خارجی در صورت عدم فیلتر شدن آنها استفاده کند. برای استفاده از این ابزار کافیست DNS دستگاه خود را به آدرس های ذکر شده در سایت شکن تغییر دهید. این آدرس ها 178.22.122.100 و 185.51.200.2 هستند. پس از تغییر DNS خود می توانید وارد سایت های ممنوعه شوید.

برای دور زدن ممنوعیت، آی پی را تغییر دهید

تحریم اینترنتی server.ir

سرویس پراکسی دور زدن تحریم Server.ir به شما امکان ورود به سایت های تحریم کننده ایران را می دهد. این سرویس امکان دور زدن تحریم بازی ها و سایت های خارجی را با استفاده از DNS برای رفع تحریم فراهم می کند. جدا از ورود به چنین سایت هایی می توانید از خدمات آنها نیز استفاده کنید. آی پی های این سرویس 194.104.158.48 و 194.104.158.78 می باشد.

DNS برای دور زدن تحریم

تحریم شکن گوگل پلی و.. میزبان ایران

با فعال شدن ضدتحریم های ایران، دیگر نیازی به نگرانی در مورد تحریم وب سایت ندارید. با استفاده از این ابزار آنلاین به راحتی می توانید تحریم ها را دور بزنید و از خدمات سایت ها و برنامه های خارجی استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس های IP این سایت را روی DNS تنظیم کنید تا از ممنوعیت عبور کنید. آی پی های این سرویس شامل 172.29.0.100 و 172.29.2.100 می باشد. با این کار هنگام ورود به سایت های خارجی با مشکلی مواجه نخواهید شد.

پروکسی برای دور زدن تحریم

دانلود برنامه دور زدن تحریم با لینک مستقیم رفع تحریم سایت های خارجی

سرویس Bypass ابزار دیگری است که می توانید از آن به عنوان یک ابزار ضد تحریم استفاده کنید و محدودیت سایت های خارجی را غیرفعال کنید. همچنین قبل از استفاده از آدرس های IP این سایت به عنوان DNS خود، می توانید آدرس سایت را در کادر این سایت وارد کنید و ببینید آیا ضد تحریم تاثیری روی آن دارد یا خیر. در صورت وجود اثر می توانید از سرویس ضد تحریم استفاده کنید. IP های سرویس را که با برای دور زدن ممنوعیت، آی پی را تغییر دهید می توانید از 185.55.226.26 و 185.55.225.25 استفاده کنید.

بهترین DNS برای دور زدن تحریم

تحریم بازی وانیلی

Vanilla Anti-ban ابزاری ویژه و کامل ضد ممنوعیت است که می توانید از آن برای بازی Volorant استفاده کنید. چون این تحریم شکن برای بازی Volorant ساخته شده است در مقایسه با سایر تحریم شکن ها از سرعت بالایی برخوردار است. این ابزار دارای هفت سرور از مکان های مختلف با قابلیت اتصال هوشمند است. این باعث می شود در هر کجا سرعت خوبی داشته باشید. برای استفاده از DNS برای دور زدن تحریم ها، وارد شوید و برنامه آن را دانلود کنید. پس از دانلود برنامه آن و تغییر آدرس IP خود، می توانید از این سرویس برای دور زدن تحریم استفاده کنید.

بایکوت کننده را دانلود کنید

دانلود Electro Sanction Breaker

پروکسی برای دور زدن تحریم الکترو به شما کمک می کند تا با خنثی کردن تحریم سایت ها از خدمات سایت های خارجی استفاده کنید. این سرویس یکی از سرویس هایی است که بهترین DNS را برای دور زدن تحریم در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از خدمات این سایت کافیست آدرس IP این سایت که شامل 78.157.42.101 و 78.157.42.100 است را به عنوان DNS خود قرار دهید.

بازی تحریم

403 آنلاین بهترین DNS برای دور زدن ممنوعیت است

403 آنلاین سرویسی است که به کاربرانی که در سایت های خارجی با تحریم های مختلف مواجه هستند کمک می کند. با تغییر DNS خود به آدرس IP این سرویس به راحتی می توانید تمامی سایت های ممنوعه را باز کنید. آدرس های IP این سایت که می توانید برای آنها استفاده کنید DNS را برای دور زدن تحریم تغییر دهید استفاده شامل 10.202.10.202 و 10.202.10.102 است.

دور زدن ممنوعیت بازی ها

ضد تحریم های شدید شاتل

شاتل سرویس دیگری است که می توانید از آدرس IP آن برای رفع انسداد سایت های خارجی استفاده کنید. آدرس های IP این سایت برای افرادی که از اینترنت ADSL استفاده می کنند مناسب است. اگر کاربر ADSL نیستید، نمی توانید از این سرویس استفاده کنید. برای استفاده از ضد ممنوعیت شاتل از آدرس های IP 85.15.1.14 و 85.15.1.15 استفاده کنید و IP را برای دور زدن ممنوعیت تغییر دهید.

دور زدن تحریم با DNS در اندروید

اگر می خواهید اپلیکیشن را بدون تحریم از گوگل پلی دانلود کنید، می توانید روش های دانلود مستقیم از گوگل پلی بدون تحریم را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امانروز به معرفی و دانلود نرم افزار دور زدن تحریم کامپیوتر و … آیا با لینوکس و ویندوز و … آشنایی دارید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه دور زدن ممنوعیت با DNS در اندروید در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.