معرفی بهترین وب سایت های فریلنسری که با ارز دیجیتال پرداخت می کنند


Coinbase Earn یک درگاه کسب درآمد ارزهای دیجیتال مستقل است که قبلاً به عنوان Earn شناخته می شد. این وب سایت به کاربران این امکان را می دهد که برای تماشای ویدیو و شرکت در آزمون ها، ارز دیجیتال کسب کنند.

شما باید ویدیوها و آموزش های مختلفی را در Coinbase Earn در مورد ارزهای دیجیتال و نحوه عملکرد آنها تماشا کنید. علاوه بر این، برای ارزیابی دانش خود می توانید در آزمون های این پلتفرم شرکت کنید. هر چه بیشتر یاد بگیرید، درآمد بیشتری خواهید داشت. این درآمدها در کیف پول کوین بیس شما جمع آوری می شود.

برخلاف سایر گزینه های ارائه شده در این مقاله، فرصت های کسب درآمد از Coinbase Earn محدود است. شما فقط می توانید یک بار در هر چالش شرکت کنید و پرداخت ها برای هر یک از این چالش ها متفاوت است. برای دریافت پول، باید بدانید که کوین بیس و کیف پول آن چگونه کار می کند.

توجه داشته باشید که از آنجایی که صرافی کوین بیس کاربران ایرانی را تحریم کرده است، برای استفاده از سرویس های معرفی شده باید از روش هایی برای دور زدن ممنوعیت استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید از دوستان و آشنایان مورد اعتماد خود در کشورهایی که کوین‌بیس پشتیبانی می‌شود بخواهید حسابی به نام شما برای شما باز کنند.

با گسترش فناوری بلاک چین و استفاده از قراردادهای هوشمند، امکان یافتن مشاغل موقت و انجام پروژه های کار از راه دور برای کاربران در سراسر جهان وجود دارد. بنابراین، می‌توان از طریق این وب‌سایت‌ها با انجام پروژه‌های مختلف بر اساس مهارت‌های خود، ارز دیجیتال کسب کرد.

منبع: MakeUseOf