مشکل جدید پیکسل 7: قسمت پایین صفحه نمایش گوشی کار نمی کند


یکی از دارندگان پیکسل 7 در انجمن Reddit می گوید که گاهی اوقات قسمت هایی از صفحه نمایش این گوشی کار نمی کند. به گفته وی، قسمت پایین صفحه نمایش بدون دلیل خاصی لمس انگشت را تشخیص نمی دهد و عملاً امکان استفاده از آن وجود ندارد. تنها راه حل، راه اندازی مجدد گوشی است. یکی از کاربران Reddit می گوید که مشکل نمایش پیکسل 7 گاهی اوقات دو بار در روز رخ می دهد.

چندین کاربر دیگر در Reddit مشکل مشابهی را گزارش کرده اند. از آنجایی که راه‌اندازی مجدد گوشی مشکل را حل می‌کند، احتمالاً نقص صفحه نمایش نتیجه یک باگ نرم‌افزاری است.

برخی از کاربران می گویند که ممکن است مشکل اصلی مربوط به محافظ صفحه باشد. پیکسل ها دارای قابلیت نرم افزاری هستند که با فعال سازی آن، حساسیت نمایشگر را افزایش می دهد تا در صورت استفاده از محافظ، مشکل تاچ شما را آزار ندهد. با این حال، فعال کردن این ویژگی هیچ تاثیری ندارد.

به گزارش PhoneArena، یکی از کاربران پیکسل 7 پرو می گوید که مشکل غیرفعال کردن نمایشگر به صورت تصادفی رخ می دهد و اگر تمام برنامه های فعال را ببندید و به صفحه اصلی بازگردید، مشکل حل می شود. این کاربر همچنین مدعی است که مشکل غیرفعال شدن لمس در قسمت پایین نمایشگر رخ می دهد.

گوگل هنوز به مشکل جدید پیکسل 7 پاسخ نداده است. به نظر می رسد که این مشکل چندان گسترده نیست.