مشخصات احتمالی گوشی Sony Xperia 1 V فاش شد


بر اساس اطلاعاتی که در Weibo به بیرون درز کرده است، برخی از مشخصات احتمالی گوشی هوشمند Sony Xperia One Mark 5 اکنون در دسترس هستند. البته نمی دانیم که منبع این گزارش واقعا از برنامه های این شرکت ژاپنی اطلاع دارد یا این داده ها صرفا بر اساس حدس و گمان است.

گزارش کردن NotebookCheck، Xperia One Mark 5 احتمالاً با جک 3.5 میلی‌متری عرضه می‌شود که به ندرت در پرچمداران امروزی دیده می‌شود. البته حذف این ویژگی برای سونی بسیار خطرناک خواهد بود زیرا یکی از مهم ترین دلایل وفاداری بسیاری از مردم به گوشی های گران قیمت این غول فناوری ژاپنی است. البته به نظر می رسد این شرکت اسلات microSD را از نسل پرچمدار بعدی خود حذف کند.

بر اساس اطلاعات فاش شده، سونی به احتمال زیاد پورت microSD را از Xperia 1 V حذف خواهد کرد.البته در برخی رندرهای قبلی این اسلات همچنان بر روی بدنه دستگاه قابل مشاهده است که نمی توان با قطعیت در مورد آن اظهار نظر کرد. زیرا بسیاری از گوشی های هوشمند اندروید امکان ارتقای حافظه ذخیره سازی از طریق microSD را ارائه می دهد که حذف قابلیت ذکر شده می تواند منجر به کاهش طرفداران وفادار این برند شود.