مشترکین سیم کارت های شاتل سیار در 13 روز عید همه روزه عیدی می گیرند


به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، تمامی مشترکین این اپراتور 60 تا 100 دقیقه مکالمه به عنوان هدیه عید دریافت خواهند کرد. همچنین شاتل موبایل در ایام عید نوروز به صورت روزانه به مدت 13 روز بسته اینترنتی یا کدهای تخفیف شگفت انگیز را به مشترکین خود می دهد.

شاتل موبایل تنها اپراتور تلفن همراه در ایران است که امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم کارت خود فراهم می کند و با تحلیل مستمر شبکه های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، با کیفیت ترین شبکه رادیویی در هر منطقه به روشی کاملا هوشمندانه انتخاب می کند. تمامی مشترکین شاتل موبایل می توانند با شماره گیری کد دستوری *1*8 و یا از طریق مدیریت اینترنت حساب شاتل موبایلی خود، ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان و یا قابلیت انتخاب شبکه هوشمند دوباره فعال کردن

علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، انتخاب و خرید شماره های رند و معمولی، علاوه بر امکان بازدید از بیش از 4000 مرکز فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، از طریق فروشگاه اینترنتی موبایل شاتل یا با شماره 09981000000 تماس بگیرید.