مد ChatGPT در Skyrim به شخصیت های بازی اجازه می دهد تا مکالمات جدیدی ایجاد کنند


توسعه دهنده خلاق ویژگی های جذاب ChatGPT برای دادن شخصیت‌های غیربازیکن (NPC) در نسخه واقعیت مجازی Skyrim برای ایجاد دیالوگ‌های جدید و گفتگوی واقعی‌تر با آنها استفاده شد.

در حالی که مود ChatGPT برای Skyrim جالب به نظر می رسد، صداهای ترکیب شده با این بازی نگاهی کوتاه به آینده هیجان انگیز صنعت بازی می دهد، جایی که می توانیم گفتگوهای گسترده تری را با شخصیت های کنترل شده توسط رایانه شخصی مشاهده کنیم و بنابراین بیشتر در فضای مجازی غوطه ور خواهیم شد. جهان

خالق مد ChatGPT برای Skyrim به نام Art From The Machine با استفاده از مدل زبان بزرگ OpenAI گزینه‌های محدود گفتگوی Skyrim را با شخصیت‌های غیرقابل بازی بسیار گسترش داد.

گزارش کردن Futurism، ​​Art From The Machine با استفاده از یک اصلاح کننده تبدیل متن به گفتار به نام xVASynth و مدل گفتار به متن OpenAI Whisper، با شخصیت های درون بازی صحبت کرد. سازنده همچنین ویدیویی از مود خود را به اشتراک گذاشت تا نحوه عملکرد آن را توضیح دهد.

به عنوان مثال، یکی از شخصیت‌های بازی Skyrim به لطف مد ChatGPT به گیمر می‌گوید: «به نظر می‌رسد که این یک شمشیر آهنی خوش‌ساخت است که یک جواهر روح در دسته‌اش تعبیه شده است». “جادوی این جواهر به صاحب شمشیر اجازه می دهد تا روح دشمنان را تسخیر کند.”

NPC در Skyrim همچنین می‌تواند تشخیص دهد که یک فروشگاه خاص در شهر خیالی Whiterun چه زمانی باز و بسته است.

NPCها حتی می توانند رویدادها و مکالماتی که گیمر قبلا با آنها داشته است را به خاطر بسپارند. Art From The Machine در پستی در Reddit گفت: “من سیستم حافظه اصلی را راه اندازی کردم و از ChatGPT برای خلاصه کردن مکالمه هنگام خروجی صدا برای فشرده سازی پیام های بعدی استفاده کردم. ابزارهای بسیار پیچیده تری برای مدیریت حافظه وجود دارد، از جمله Langchain، و من. امیدوارم در آینده اجرایی شود.»

لازم به ذکر است که Art From The Machine تصمیم گرفته است که مود ChatGPT را برای Skyrim قبل از انتشار عمومی کامل کند.

مد ChatGPT یک نمایش بسیار هیجان انگیز است که می تواند ظرفیت داشته باشد هوش مصنوعی را در آینده بازی های ویدیویی تصور کنید. با پیشرفت تکنولوژی، انتظار می رود توسعه دهندگان به زودی استفاده از چت ربات های هوش مصنوعی را در بازی های خود آغاز کنند.