مدیر عامل هواوی: دستیابی به بسیاری از فناوری های ما برای دیگران دشوار است


یو چنگدومدیر عامل کسب و کار محصولات مصرفی هواوی علاقه زیادی به کار خود دارد و در واقع یکی از افراد مهمی است که در موفقیت گوشی های هوشمند این برند نقش اساسی داشته است. چنگدو اکنون ادعا می‌کند که دیگر شرکت‌ها به سختی می‌توانند با بسیاری از فناوری‌های فعلی هواوی مطابقت داشته باشند.

یو چنگدو اخیراً اعلام شده است که هواوی فناوری های زیادی در دسترس دارد که تعداد قابل توجهی از آنها بهترین و پیشرفته ترین در صنعت فناوری هستند و پیشی گرفتن از آنها برای سایر شرکت ها بسیار دشوار است.

مثلا، شما او به شیشه Kunlun اشاره کرد که با سری Mate 50 این شرکت عرضه شد و دوام آن 10 برابر بیشتر از پنل های OLED دیگر است. وی همچنین به ویژگی ارتباط ماهواره ای اشاره کرد که توسط تیمی با میانگین سنی 30 سال توسعه یافته است. این برند چینی اولین شرکتی است که فناوری مذکور را در صنعت گوشی های هوشمند معرفی کرده است.

Huawei Central می نویسد که XMAGE یکی دیگر از فناوری های اختصاصی هواوی است که به گفته این شرکت، تغییرات قابل توجهی در صنعت تصویربرداری گوشی های هوشمند ایجاد خواهد کرد. هواوی معتقد است که XMAGE می تواند انقلاب جدیدی در عکاسی با موبایل ایجاد کند و تاثیر استفاده از این ویژگی در سری میت 50 را می توان به وضوح تشخیص داد.