مدیر بازنشسته توییتر به این شبکه اجتماعی بازگشت و یک هفته بعد توسط ایلان ماسک اخراج شد


به نظر می رسد رابین ویلرمدیر فروش تبلیغات توییتر بار دیگر این شرکت را ترک کرد. گزارش های متناقض می گویند الون ماسک یک هفته پیش، او شخصاً ویلر را متقاعد کرده بود که استعفا ندهد. اکنون منابع می گویند رابین ویلر از توییتر اخراج شده است. دلیل برکناری وی در حال حاضر مشخص نیست.

رابین ویلر در توییتر نوشت: به تیم و مشتریانم… شما همیشه اولین و تنها اولویت من بودید. او در پایان توییت خود از ایموجی سلام نظامی استفاده کرد. این ایموجی در روزها و هفته های اخیر به نمادی برای خروج از توییتر تبدیل شده است.

توییتر پس از اخراج های گسترده به طور موقت بدون تیم روابط عمومی است و به درخواست های رسانه ها برای شفاف سازی در مورد گزارش های مختلف پاسخی نداده است. رابین ویلر از مصاحبه با The Verge در مورد آنچه بین او و توییتر رخ داده است خودداری کرد.

این آخرین مزیت برای یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی در جهان است. از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، هزاران نفر از کارکنان این شبکه اجتماعی اخراج یا استعفا داده اند. در زمان رهبری ماسک، توییتر همچنین سرویس اشتراک آبی توییتر را دوباره طراحی کرد تا همه کاربران به تیک آبی دسترسی داشته باشند.

مقالات مرتبط:

تحولات توییتر به مذاق شرکت های تبلیغاتی خوش نیامده است. سه تا از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی جهان به مشتریان خود هشدار داده اند که هیچ کمپین تبلیغاتی جدیدی در توییتر راه اندازی نکنند. برخی از شرکت های معروف مانند جنرال موتورز نیز به طور موقت انتشار محتوای تبلیغاتی در توییتر را متوقف کرده اند.

در حالی که هشتگ #RIPTwitter به دلیل استعفای صدها کارمند توییتر ترند شد، ایلان ماسک در توییتی گفت که مطمئن است بهترین ها در این شبکه اجتماعی باقی خواهند ماند. ماسک از امروز شروع به بازگردانی تعدادی از حساب های ممنوعه کرده است و این احتمال وجود دارد که به زودی حساب کاربری رئیس جمهور سابق آمریکا را به توییتر بازگرداند.