مدیرعامل ناتینگ: OnePlus 11 در برخی زمینه ها تفاوت چندانی با گوشی ما ندارد


کارل پیبنیانگذار برند نوپای Nutting، مدتی پیش آیفون 14 پرو اپل را بررسی کرد و ویدیوی بررسی چندین میلیون بار در یوتیوب مشاهده شد. در همین راستا، کارل پی وان پلاس 11 را نیز به روشی مشابه زیر ذره بین قرار داده است.

پی یکی از بنیانگذاران برند OnePlus است که در سال 2020 این شرکت را ترک کرد و در ادامه یک برند انحصاری تاسیس کرد. با وجود رابطه پی و مدیرعامل فعلی وان پلاس، به نظر می رسد پروژه بررسی گوشی پرچمدار وان پلاس 11 بدون اطلاع این شرکت انجام شده است.

کارل پی در بررسی OnePlus 11 خود بیشتر به نکات مثبت این گوشی پرداخت. او با ستایش احساس OnePlus 11 در دست، از طراحی جدید دوربین این گوشی که از سیاهچاله های فضایی الهام گرفته شده بود استقبال کرد. البته از دید کارل پی، ادغام نشدن جزیره دوربین با قاب دستگاه جلوه زیبایی ندارد.

کارل پی در بررسی OnePlus 11 گفته است که این گوشی به لطف پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 قدرت بیشتری نسبت به وان پلاس 8 دارد، با این حال دو گوشی مورد بحث در زمینه هایی مانند عکاسی در نور کم تفاوت چندانی ندارند. این ادعا در نگاه اول عجیب به نظر می رسد زیرا وان پلاس برای تولید دوربین گوشی جدید خود با برند معروف Hasselblad همکاری کرده است.

کارل پی تخمین می زند که هزینه قطعات مورد استفاده در OnePlus 11 حدود 480 دلار باشد. به همین دلیل است که قیمت فروش OnePlus 11 تقریباً دو برابر قیمت Notting One است. به گفته کارل پی، نسخه جدید OxygenOS UI بسیار شلوغ است. نسخه های قبلی بر ارائه یک تجربه روان و ساده متمرکز بودند.