مدیران ارشد اپل به طور جدی به فکر گرد کردن لبه آیفون 15 هستند


شایعات می گویند اپل طراحی آیفون 15 را تغییر خواهد داد و اولین رندرهای منتسب به این گوشی چشم نواز به نظر می رسند. ماه گذشته، افشاگری با نام کاربری ShrimpApplePro ادعا کرد که لبه های آیفون 15 شبیه به آیفون 5c است که در سال 2013 عرضه شد.

از زمان عرضه آیفون 12، اپل لبه های گوشی های خود را صاف کرده است. اما احتمالاً لبه تخت در آیفون 15 با همان لبه نسل جدید مک بوک پرو جایگزین خواهد شد. این طرح یکی از طرح های قدیمی و جذاب اپل است که به دلیل بدنه پلاستیکی آیفون 5c خیلی زود به فراموشی سپرده شد.

اپل احتمالا به دنبال ساخت آیفون 15 اولترا با بدنه تیتانیومی است. یک افشاگر با نام کاربری LeaksApplePro ادعا می کند که به اسناد داخلی اپل دسترسی داشته است. این افشاگر ادعا می کند که بهره مندی آیفون 15 از لبه خمیده در حال حاضر تضمین نشده است. ظاهرا اپل به طور جدی به این طراحی فکر می کند. اما او هنوز تصمیم خود را نهایی نکرده است. شاید طراحی دایره ای فقط برای آیفون 15 اولترا استفاده شود.

مقاله مرتبط:

LeaksApplePro می گوید حتی اگر اپل به تیتانیوم علاقه مند باشد، پنل پشتی تمام مدل های آیفون 15 همچنان به شیشه مجهز خواهد بود. زیرا بدون شیشه امکان شارژ بی سیم وجود ندارد.

به گزارش فوربس، با توجه به تصویب قوانین جدید اتحادیه اروپا، اپل سال آینده برای اولین بار از درگاه USB-C در آیفون استفاده خواهد کرد تا به دوران آیفون های مجهز به پورت قدیمی لایتنینگ پایان دهد. ناگفته نماند که اپل احتمالا در نسل جدید قیمت آیفون را افزایش خواهد داد.