محبوب ترین لپ تاپ های 1401 در قسمت محصولات زومیت


سال 1401 سال بسیار سیاهی برای طرفداران و پیروان فناوری در ایران بود. از قطع دسترسی میلیون ها نفر به پلتفرم های اجتماعی، ارتباطی و خدماتی و اختصاص بخش زیادی از زمان و انرژی کاربران برای اتصال به آنها و در نتیجه فروپاشی بسیاری از کسب و کارها تا موج جدید تورم و گرانی ناشی از جهش نرخ ارز که التهاب شدیدی را در بازار ایجاد کرده است، انواع کالاهای مصرفی و ضروری برای شهروندان تولید می شود و محصولات وارداتی مانند موبایل و لپ تاپ نیز از این گرانی در امان نمانده اند.

افزایش قیمت ها در دو ماه پایانی سال به حدی بود که بودجه کمتر از 10 میلیون تومان دیگر برای خرید ساده ترین و ابتدایی ترین لپ تاپ جدید کفایت نمی کند و لپ تاپ های پرچمدار و قدرتمند بازار برای اولین بار. ارقام چند صد میلیونی را دید. با این حال، آمار بازدید از دسته لپ تاپ محصولات تیرازیس فایل از محبوبیت چشمگیر مک بوک ها سیب اطلاع رسانی می کنند و انواع مدل های مختلف مک بوک جایگاه محبوب ترین محصولات را به خود اختصاص داده اند.

در انتهای لیست سه مدل لپ تاپ اقتصادی و گیمینگ قرار دارد ایسوس متمایز است که نشان می دهد بعد از اپل، ایسوس طرفداران بیشتری در بین برندهای دیگر دارد. در مرحله بعد، بیایید توجه شما را به ده لپ تاپ محبوب معطوف کنیم ما محصولات تیرازیس فایل را در سال 1401 جذب می کنیم.

10. اپل مک بوک پرو 13 اینچی 2020