مجموعه جذاب ماشین های بیل گیتس; از تسلا تا خودروی 340 هزار دلاری رولز رویس


ویلیام هنری گیتس سوم معروف به بیل گیتس در 28 اکتبر 1955 در سیاتل واشنگتن متولد شد. او یک کارآفرین، مدیر، برنامه نویس و فعال اجتماعی است که در طول زندگی حرفه ای خود تأثیر زیادی بر دنیای فناوری گذاشته است. ثروت گیتس که سال ها او را به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل کرده است، دلیل دیگری برای شهرت اوست.

او در طول فعالیت خود در مایکروسافت، سمت های مختلفی از جمله مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و رئیس بخش معماری نرم افزار را بر عهده داشت. او همچنین یکی از پرکارترین نیکوکاران جهان به شمار می رود. اما امروز قرار نیست در مورد موفقیت های کاری و کارهای خیریه او صحبت کنیم، بلکه می خواهیم سری به گاراژ او بزنیم و ماشین های موجود در آن را بررسی کنیم.

مانند بسیاری از میلیاردرها، او مجموعه ای چشمگیر از ماشین ها دارد که جای پارک زیادی را اشغال می کنند. یکی از عمارت های وسیع او 23 ماشین را در خود جای می دهد. او همچنین دارای چهار هواپیمای جت شخصی است که دو فروند آن لوکس هستند (هر کدام 70 میلیون دلار).

با نگاهی به مجموعه گیتس، با خودروهایی مواجه شدیم که قدرتمند، زیبا، لوکس و حتی گاهی عجیب بودند. برای بازدید از گاراژ یکی از ثروتمندترین افراد جهان تا پایان این مقاله با تیرازیس فایل همراه باشید.

10. پورشه 959 اسپرت