مایکروسافت پس از 8 سال در حال طراحی مجدد File Explorer است


علاوه بر این، به‌روزرسانی اخیر مایکروسافت شامل گالری تصاویر نیز می‌شود، بنابراین کاربران می‌توانند با نگه داشتن ماوس روی عکس بدون باز کردن آن، پیش‌نمایش بزرگ‌تری از آن را مشاهده کنند. همچنین شایعه شده است که مایکروسافت برچسب گذاری را به File Explorer می آورد و به کاربران امکان می دهد فایل های خاصی را با استفاده از کلمات و رنگ ها سازماندهی و دسته بندی کنند. این همان عملکردی است که macOS در برنامه Finder خود ارائه می دهد.

حدود 8 سال از انتشار ویندوز 8 می گذرد و ما شاهد بروز رسانی جدیدی در File Explorer نبوده ایم. بنابراین اگر مایکروسافت بتواند به تمام وعده‌های خود عمل کند، احتمالاً شاهد مهم‌ترین به‌روزرسانی فایل اکسپلورر از زمان ویندوز 8 خواهیم بود. هدف مایکروسافت این است که فایل اکسپلورر جدید را برای کاربران آشنا نگه دارد و در عین حال به آن ثبات و حالتی متفاوت بدهد. طعم و مزه

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد تا قبل از پایان سال 2023 تجربه کار با پنل جدید File Explorer را در اختیار کاربران خود قرار دهد، این امکان وجود دارد که این تغییرات جدید در آپدیت Moment که در تابستان برگزار می شود یا در دسترس کاربران قرار گیرد. همزمان با انتشار نسخه 23H2 ویندوز 11.