مایکروسافت نسخه مک اپلیکیشن Outlook را به صورت رایگان منتشر کرد


مایکروسافت از بهینه سازی اپلیکیشن Outlook برای تراشه های سری سیلیکونی اپل خبر داده است. به لطف تغییرات جدید، رایانه های اپل می توانند Outlook را سریعتر اجرا کنند. 9to5Mac گزارش می دهد که مایکروسافت Outlook را برای مک رایگان ساخته است.

مایکروسافت نسخه iOS Outlook را برای سال‌ها به عنوان یک برنامه رایگان در دسترس قرار داده است، اما نسخه macOS به اشتراک Microsoft 365 یا پرداخت مستقیم نیاز داشت. از امروز، کاربران می توانند Outlook را برای مک به صورت رایگان دانلود کنند.

می‌توانیم اپلیکیشن Outlook را جایگزین مناسبی برای اپلیکیشن Apple Mail که به‌طور پیش‌فرض روی دستگاه‌های اپل نصب می‌شود، بنامیم. همچنین امکان استفاده از Outlook با سرویس های ایمیل مختلف مانند Gmail وجود دارد.

مایکروسافت از ویجت ها در بخش تقویم Outlook پشتیبانی می کند. به زودی نماد Outlook به نوار منوی macOS اضافه خواهد شد. مایکروسافت همچنین به دنبال اعمال یک سری تغییرات ظاهری دیگر در نسخه macOS Outlook است.

نسخه جدید بسیار شبیه به نسخه آیفون و آیپد خواهد بود. ویژگی هایی مانند صندوق ورودی متمرکز که فیلتر ایمیل را فعال می کند، در نسخه سیستم عامل مک نیز در دسترس خواهد بود.