مایکروسافت به زودی ادغام ChatGPT با PowerPoint، Word و Outlook را معرفی خواهد کرد.


بسیاری از مدیران مایکروسافت مطمئن هستند که با هوش مصنوعی بینگ و ادغام آینده این فناوری در برنامه های بهره وری، بسیار جلوتر از گوگل هستند. البته، آنها همچنان محتاط هستند و به کارمندان خود هشدار می دهند که مراقب رقبایی باشند که تلاش می کنند بهره وری کسب و کار آنها را مختل کنند. زیرا خود آنها سعی در ایجاد اختلال در کسب و کار جستجوی گوگل دارند.

تلاش نادلا برای هوش مصنوعی در محصولات مایکروسافت به دلیل پاسخ مصرف کنندگان به ChatGPT است. تحلیلگران UBS تخمین می زنند که ChatGPT تنها پس از دو ماه به 100 میلیون کاربر فعال ماهانه رسید. بیش از یک میلیون نفر در عرض 48 ساعت برای لیست انتظار جدید Bing ثبت نام کردند و نسخه جدید موتور جستجو سومین برنامه محبوب در فروشگاه App در ایالات متحده از روز پنجشنبه بود.

مایکروسافت قصد دارد از فرصت هوش مصنوعی ایجاد شده در سال 2023 با استفاده از برخی از ویژگی ها و قدرت مدل Prometheus خود استفاده کند که هنوز به طور عمومی در مورد آنها صحبت نکرده است. انتظار می‌رود هوش مصنوعی کلید واژه بزرگ کل صنعت فناوری در بقیه سال باشد. زیرا مایکروسافت و گوگل نبرد سختی را برای آینده جستجو و هوش مصنوعی آغاز کرده اند.