مایکروسافت با هوش مصنوعی ریاضی را به شیرین ترین درس در مدرسه تبدیل می کند


Speaker Progress قرار است به عنوان مکمل Speaker Coach عمل کند. Speaker Coach که در سال 2021 معرفی شد به بهبود مکالمات دو نفره کمک می کند. به عنوان مثال، این ابزار از هوش مصنوعی برای کمک به افراد در تغییر سرعت صحبت کردن و زیر زبان استفاده می کند.

در طول همه گیری ویروس کرونا، مدارس و دانشگاه ها مجازی شدند و تحقیقات مختلف از کاهش نمرات ریاضی خبر دادند. مایکروسافت در تلاش است تا مهارت های ریاضی دانش آموزان را با ابزارهای جدید بهبود بخشد.

ویژگی Math Coach مسائل ریاضی را قسمت به قسمت بررسی می کند و مراحل مختلف حل سوالات تشریحی را به دانش آموزان آموزش می دهد. این ابزار همچنین دانش آموزان را ملزم به تفکر انتقادی می کند.

ابزار Math Progress بر معلمان تمرکز می کند و به آنها کمک می کند تا سوالات تمرینی ایجاد کنند. مایکروسافت می گوید که مربی ریاضی و پیشرفت ریاضی مکمل یکدیگر هستند. در واقع Math Coach با استفاده از اطلاعات وارد شده توسط معلم در Math Progress روش های آموزشی جدیدی ایجاد می کند.

Math Coach، Speaker Progress و Math Progress از طریق سرویس Microsoft Teams for Education در سال تحصیلی 2023-2024 در دسترس خواهند بود. Speaker Coach اکنون در Microsoft Teams و PowerPoint در دسترس است.