لپ تاپ Lenovo ThinkBook Plus Twist با دو صفحه نمایش و قابلیت چرخش 180 درجه معرفی شد.


در هر صورت لپ تاپ Lenovo ThinkBook Plus Twist یکی از مهیج ترین دستگاه های برنامه لنوو بود که دارای دو صفحه نمایش قابل چرخش و استفاده در حالت تبلت بود. اما نمی توان این محصول را برابر با لپ تاپ های مجهز به صفحه نمایش دوگانه دانست. زیرا هر صفحه در یک طرف نیمه بالایی لپ تاپ پشت به پشت و مانند دو روی یک سکه قرار گرفته است که در واقع یادآور طراحی قبلی لنوو است. لپ تاپ جدید لنوو دارای صفحه نمایش 13.3 اینچی OLED با وضوح 2.8K، پوشش 100% طیف رنگی DCI-P3 و حداکثر روشنایی 400 نیت است و از Dolby Vision HDR پشتیبانی می کند.

اما، در قسمت بیرونی در، می‌توانید صفحه نمایش 12 اینچی E-Ink را ببینید که برای مطالعه ایده‌آل است، به‌خصوص زمانی که می‌خواهید کاری را در حالت بهینه‌سازی باتری انجام دهید. به گفته لنوو، این صفحه نمایش از نوع Front Lit است و روکش مات روی آن به گونه ای عمل می کند که هنگام نوشتن روی آن با خودکار، با حس نوشتن روی کاغذ همراه است.

لنوو در لپ تاپ ThinkBook Plus Twist امکان تغییر جای این صفحه نمایش ها را از بیرون به داخل فراهم کرده است. در واقع این امکان با وجود یک لولای چرخان در مرکز اتصال بین دو نیمه لپ تاپ فراهم می شود و به محض بازکردن لپ تاپ می توانید آن را حول محور لولا با زاویه 180 بچرخانید. درجه و پنل E-Ink را داخل آن قرار دهید. آن را بیاورید و از پنل OLED برای تماشای فیلم یا حتی طراحی در حالت تبلت استفاده کنید. علاوه بر این، خواندن در محیط های باز و زیر نور مستقیم خورشید بر روی صفحه نمایش E-Ink راحت تر است و البته در محیط های کم نور و به خصوص در تاریکی شب، خواندن در چنین صفحه هایی بسیار بهتر از صفحه نمایش های معمولی خواهد بود.

از سوی دیگر، داشتن صفحه نمایش E-Ink به ویژه برای نویسندگان یا افرادی که علاقه به مطالعه کتاب های الکترونیکی دارند مفید خواهد بود، زیرا صفحه نمایش E-Ink فشار بسیار کمتری به چشم وارد می کند و اگر برای مدت طولانی می نویسید یا مطالعه می کنید، استفاده از این نوع پنل ها یک تجربه است. به شما کمک زیادی خواهد کرد. پنل E-Ink مورد استفاده در لپ تاپ ThinkBook Plus Twist لنوو دارای نرخ تازه سازی 12 هرتز است. بنابراین اگر برای استفاده معمولی مناسب نباشد برای نوشتن مناسب خواهد بود. از سوی دیگر، هر دو نمایشگر از لمس و قلم پشتیبانی می کنند. در نتیجه فرآیند گشت و گذار در اینترنت یا یادداشت برداری از آنها بسیار لذت بخش خواهد بود.