لپ تاپ AERO 16 گیگابایتی با پردازنده Core i9-13900H و RTX 4070 معرفی شد


گیگابایت نمایشگاه CES امسال را با رونمایی از دو لپ تاپ AERO 14 OLED و AERO 16 OLED آغاز کرد. این شرکت می‌گوید که شیوع ویروس کرونا شیوه کار کسب‌وکارها را کاملاً تغییر داده و استفاده از ابزارهای الکترونیکی مانند لپ‌تاپ برای کار از راه دور افزایش یافته است. با پایان همه گیری، کار هیبریدی به یک امر عادی تبدیل شده است، بنابراین کارکنان بیش از گذشته با دستگاه های الکترونیکی سروکار دارند و زمان بیشتری را صرف تماشای صفحه نمایش می کنند. به همین دلیل این شرکت هم در زمینه فناوری های محافظت از چشم و هم در زمینه دقت صفحه نمایش به نمایش لپ تاپ های جدید خود توجه بیشتری کرده است.

لپ تاپ های سری AERO گیگابایت که به طور خاص برای طراحان، سازندگان محتوا و کارمندان طراحی شده اند، دارای صفحه نمایش با دقت رنگ بالا و فناوری کاهش نور آبی برای محافظت از چشم ها و وزن سبک برای حمل آسان تر هستند.

لپ تاپ AERO 16 گیگابایت OLED

لپ تاپ جدید AERO 16 از صفحه نمایش OLED با وضوح +4K UHD و نسبت تصویر 16:10 با حاشیه های باریک در چهار طرف استفاده می کند که گواهینامه های بین المللی مختلفی از جمله گواهی X-Rite 2.0 و شرکت پنتون را کسب کرده است. گواهی در زمینه کالیبراسیون دو رنگ. است. نمایشگر این لپ تاپ رنگ ها را با کمترین خطا تولید می کند (Delta E<1) و حتی می توان گزارش عملکرد کالیبراسیون رنگ را به صورت خودکار برای هر لپ تاپ تولید کرد.

علاوه بر این، صفحه نمایش OLED این لپ تاپ استانداردهای حفاظتی نور آبی کم، بدون فلیکر و Eyesafe® 2.0 را از TÜV Rheinland دریافت کرده است. از ظاهر این لپ تاپ می توان به شاسی باریک 18 میلی متری اشاره کرد.