لپ تاپ ویندوزی یا مک بوک پرو اپل؟ کدام یک انتخاب بهتر برای یک ویرایشگر خواهد بود؟


برای یک ویرایشگر داشتن یک لپ تاپ با قدرت پردازش بالا با صفحه نمایش با کیفیت که فضاهای رنگی را به خوبی پوشش می دهد بسیار مهم است. در کنار این موارد می توان به عمر بالای باتری و داشتن پورت های متنوع نیز اشاره کرد. در این ویدئو دو لپ تاپ که هر دو در بازه قیمتی 100 تا 120 میلیون تومان هستند را با هم مقایسه می کنیم تا ببینیم عملکرد هر کدام در نرم افزار Adobe Premiere Pro چگونه خواهد بود. این نرم افزار یکی از محبوب ترین برنامه ها در زمینه ویرایش محتوای فیلم و ویدئو است و امکانات زیادی را در اختیار ویرایشگران قرار می دهد.

MacBook Pro M1 Max 14 اینچی برای بررسی توسط فروشگاه سافت اپ در اختیار تیرازیس فایل قرار گرفت.

در یک طرف لپ تاپ ویندوزی با پردازنده Core i9-12900H و گرافیک 3070Ti با 2 ترابایت فضای ذخیره سازی SSD و 32 گیگابایت رم قرار دارد که در مقابل MacBook Pro M1 Max با 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD قرار دارد. 32 گیگابایت رم و 24 هسته گرافیکی. .

در ادامه این ویدیو ببینید که عملکرد هر یک از لپ تاپ ها در این نرم افزار در هنگام اتصال به برق چگونه خواهد بود و با قطع برق چقدر این عملکرد کاهش می یابد؟ خواهیم دید که هر کدام از آنها در هنگام ویرایش و استفاده از باتری چقدر شارژ کم می کنند و در نهایت هر کدام چقدر برای خروجی یک ویدیو نیاز دارند؟

در یوتیوب تماشا کنید