لپ تاپ ایسوس یا hp بهتر است


یکی از دو برندی که ممکن است هنگام انتخاب لپ تاپ در انتخاب آن تردید داشته باشید، ایسوس و اچ پی است. هر دو سازنده محصولات جذابی تولید می کنند که انتخاب گزینه بهتر را دشوارتر می کند. در ادامه این مقاله قصد داریم این دو برند را بیشتر بررسی کنیم تا بهترین سازنده را مشخص کنیم.

برند ایسوس

ایسوس یک تولید کننده تایوانی است که از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه کامپیوتر و سخت افزار آغاز کرد.این برند هم اکنون بزرگترین تولید کننده مادربرد در جهان است و همچنین توانایی بسیار بالایی در زمینه ساخت لپ تاپ های گیمینگ دارد. لپ تاپ های مختلفی از این برند با تنوع زیادی در بازار کشور موجود است و می توانید از سری های مختلف VivoBook، ZenBook، TUF و ROG خریداری کنید.

ایسوس با تولید لپ تاپ های Duo خود دست به نوآوری جالبی زده و این لپ تاپ ها را به دو صفحه نمایش مجهز کرده است تا کاربرانی که به دو صفحه نمایش نیاز دارند، بتوانند با سهولت بیشتری لپ تاپ مناسب خریداری کنند. لپ تاپ های ایسوس کیفیت ساخت بالایی دارند و می توانند در دراز مدت عملکرد خوبی داشته باشند.

ایسوس یا اچ پی

برند اچ پی

اچ پی یک برند آمریکایی است و در حال حاضر با حدود 19 درصد فروش در بازار لپ تاپ، بالاتر از لنوو در رتبه دوم قرار دارد و این واقعیت نشان می دهد که کاربران تا چه اندازه به این سازنده اعتماد و اعتماد دارند. . اچ پی نیز لپ تاپ های متنوعی در بازه های قیمتی مختلف دارد اما به طور کلی لپ تاپ های این برند به اندازه ایسوس در بازار کشور موجود نیستند و این می تواند یکی از دلایل برتری ایسوس در ایران باشد.

اچ پی لپ تاپ های خود را با کیفیت ساخت بالایی تولید می کند و سخت افزار این محصولات حتی در مدل های ارزان قیمت نیز خوب و قابل قبول است و معمولا لپ تاپ های اچ پی از نظر سخت افزاری عملکرد رضایت بخشی دارند.

ایسوس و اچ پی

ایسوس یا اچ پی؟

اینکه یک برند را به طور کلی برتر از برند دیگر بدانیم چندان صحیح و منطقی نیست و بهتر است محصولات را با هم مقایسه کنیم; چون شاید برند ایسوس در زمینه بازی بهتر باشد و مثلا لپ تاپ اچ پی در زمینه مدل های میان رده و سبک! همانطور که در بالا اشاره کردیم، موجودی لپ تاپ های ایسوس در بازار کشور بیشتر از اچ پی است و همین امر باعث می شود تا انتخاب های بیشتری برای خرید داشته باشید و بتوانید از بین کانفیگ های مختلف، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

هر دو برند از نظر نمایشگر لپ تاپ عملکرد بسیار خوبی دارند، اما ایسوس از نظر دقت رنگ و جذابیت رنگ ها کمی شرایط بهتری دارد. همچنین لپ تاپ های گیمینگ ایسوس در مدل های گران قیمت نسبت به لپ تاپ های اچ پی دارای نرخ نوسازی بالاتری هستند. از طرفی در زمینه باتری و شارژ، اچ پی کمی بهتر از ایسوس کار می کند; زیرا لپ تاپ های این برند آمریکایی معمولا ظرفیت باتری بالاتری دارند.

ما ایسوس را بهترین برند در زمینه کیفیت ساخت بدنه می دانیم; زیرا این برند برخی از لپ تاپ های گیمینگ خود را به استانداردهای نظامی مجهز می کند تا بتوانند سقوط از ارتفاع را به خوبی تحمل کنند و ضربه را به خوبی تحمل کنند. وقتی صحبت از قیمت به میان می آید، اچ پی باز هم دست برتر را خواهد داشت و لپ تاپ های این سازنده کمی گرانتر از ایسوس هستند.

نتیجه

اولین پیشنهادی که برای شما داریم این است که به جای مقایسه دو برند، دو لپ تاپ را با هم مقایسه کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید. به طور کلی در بالا توضیح دادیم که هر برند در چه زمینه هایی برتری دارد و به عنوان مثال لپ تاپ های اچ پی کمی گران تر هستند و لپ تاپ های گیمینگ ایسوس کیفیت ساخت، کیفیت نمایش و نرخ تمدید بالاتری دارند. بنابراین در نهایت انتخاب بر اساس نیاز شما با شما خواهد بود.

/ پایان گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.