لبه گرد، قاب تیتانیوم و جزیره پویا؛ دقیق ترین تصاویر غیر رسمی از آیفون 15 پرو رسیده است


پیش از این در برخی شایعات به استفاده از لبه های گرد در آیفون 15 پرو اشاره شده بود و حالا طرح مفهومی جدید این گوشی شایعات گذشته را تایید می کند. برخی گزارش های اخیر نشان می دهد که نسل بعدی آیفون های رده بالای اپل از ظاهری مشابه آیفون 5C بهره خواهند برد، اما مدل مفهومی جدید از طراحی مشابه آیفون XR بهره می برد. ظاهری که امروزه هم طرفداران زیادی دارد.

طراحی مفهومی آیفون 15 پرو

همانطور که iMore اشاره می کند، دور شدن اپل از طراحی فعلی آیفون و استفاده از لبه های گرد تا به حال چندان محتمل به نظر نمی رسید، اما رندرهای جدید آیفون 15 پرو باعث می شود با اطمینان بیشتری در مورد آن صحبت کنیم. این تصاویر گوشی را در چندین رنگ از جمله مشکی و خاکستری نشان می دهد. گفته می شود این طراحی ها در واقع ظاهر آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 اولترا را نشان می دهند.

روکش نقره ای آیفون 15 پرو در رندرهای مفهومی فاش شده از این محصول ما را به یاد آیفون 6 می اندازد که البته بد نیست زیرا گوشی مذکور یکی از محبوب ترین مدل ها در بین کاربران سراسر جهان بود.

طراحی مفهومی آیفون 15 پرو

مقاله مرتبط:

طراحی مفهومی جدید آیفون 15 پرو تا حدودی نشان می دهد که ما از این دستگاه چه انتظاری داریم. به عنوان مثال Dynamic Island که برای اولین بار به مدل های پرو آیفون 14 اضافه شد، مجدداً در مدل های پرو نسل بعدی گوشی های پرچمدار اپل عرضه می شود و البته خبری از دکمه هوم در آن نیست. این محصول.

انتظار داریم آیفون 15 پرو به تراشه جدید A17 Bionic مجهز شود و از طرفی ممکن است شاهد ارتقای سیستم دوربین این گوشی باشیم. شاید دوربین پریسکوپ تنها در مدل اولترا آیفون 15 عرضه شود اما هنوز زمان زیادی تا معرفی این محصولات باقی مانده است که باید منتظر انتشار گزارش های جدید در این باره باشیم.

اپل مثل همیشه از نسل بعدی آیفون ها در سپتامبر سال آینده رونمایی خواهد کرد.