قیمت گلکسی اس 23 سامسونگ اس 23 چقدر خواهد بود؟


سامسونگ در هفته های آینده از گوشی های سری گلکسی اس 23 در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا رونمایی خواهد کرد. شایعات تایید نشده حاکی از کاهش قیمت مدل استاندارد گلکسی S23 است. در سال های اخیر قیمت گوشی به تدریج افزایش یافته است. به همین دلیل افت قیمت گلکسی اس 23 سامسونگ در نگاه اول عجیب به نظر می رسد.

به گزارش GizChina، سامسونگ برای کاهش قیمت گلکسی اس 23 تصمیم گرفته است تا برخی از قابلیت ها را از این گوشی حذف کند و در برخی قسمت ها مانند موتور ویبره از قطعات ضعیف تری استفاده کند. بنابراین، انتظار می‌رود که سیستم بازخورد لمسی گلکسی S23 ضعیف‌تر از مدل‌های پلاس و اولترا باشد.

سامسونگ احتمالاً برای کاهش قیمت گلکسی اس 23 تغییراتی در نمایشگر اعمال خواهد کرد. نمایشگر این گوشی ممکن است حاشیه های بیشتری نسبت به گلکسی اس 22 داشته باشد. برخی گزارش ها می گویند که استراتژی سامسونگ برای کاهش قیمت شامل مدل های پلاس و اولترا نیز می شود. البته نمی توان چندان به این شایعات اعتماد کرد. زیرا بعید است که شرکت کره ای از بهترین قطعات ممکن در گلکسی اس 23 اولترا استفاده نکند.

سامسونگ احتمالا گوشی های سری گلکسی اس 23 را در چهار رنگ بژ، مشکی، سبز و صورتی کم رنگ با پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 عرضه خواهد کرد.