قیمت لحظه ای ارز دیجیتال با OK Exchange


دوج کوین مزایای زیادی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد. اول اینکه کارمزد تراکنش بسیار پایینی دارد. دوم، ارسال و دریافت dogecoin بسیار سریع و آسان است. سوم، هیچ محدودیتی برای تعداد Dogecoin های قابل استخراج وجود ندارد. در نهایت، Dogecoin جامعه بزرگ و فعالی از کاربران و توسعه دهندگان دارد.

دوج کوین یک ارز دیجیتال است. Dogecoin یک ارز دیجیتال همتا به همتا غیرمتمرکز است که به کاربران امکان می‌دهد به صورت آنلاین پول ارسال کنند. شبکه Dogecoin توسط هیچ مقام مرکزی کنترل نمی شود. این سکه دارای بیش از 100 میلیارد عرضه در گردش و حداکثر عرضه دوج کوین است.

اتریوم

اتریوم یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز (dapps) بسازند. اتریوم با سایر پلتفرم‌های dapp متفاوت است زیرا به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمند ایجاد کنند. قراردادهای هوشمند برنامه‌هایی هستند که دقیقاً طبق یک الگو اجرا می‌شوند و قابل تغییر یا سانسور نیستند.

اتریوم برای ایجاد برنامه‌های کاربردی مختلف از جمله بازی‌ها، شبکه‌های اجتماعی و بازارها استفاده شده است. محبوب ترین نرم افزار ساخته شده بر روی اتریوم، بازی CryptoKitties است که به بازیکنان اجازه می دهد گربه های دیجیتالی را پرورش دهند و تجارت کنند.

شبکه اتریوم توسط اتر، یک ارز دیجیتالی که می‌توان آن را در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش کرد، تامین می‌شود. اتر همچنین می تواند برای پرداخت هزینه تراکنش ها و خدمات در شبکه اتریوم استفاده شود.

لایت کوین

Litecoin یک ارز دیجیتال است که در سال 2011 ایجاد شد. Litecoin توسط مشاغل و افراد مختلف در سراسر جهان استفاده می شود.

لایت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که بانک مرکزی یا مدیر واحدی ندارد. این شبکه به صورت همتا به همتا بوده و تراکنش ها مستقیماً بین کاربران بدون واسطه انجام می شود. این تراکنش ها توسط گره های شبکه از طریق استفاده از رمزنگاری تأیید شده و در یک دفتر کل توزیع شده عمومی به نام زنجیره بلوک ثبت می شوند.

لایت کوین از طریق یک مشتری منبع باز در GitHub در ۷ اکتبر ۲۰۱۱ توسط چارلی لی، کارمند سابق گوگل منتشر شد. شبکه Litecoin در 13 اکتبر 2011 فعال شد.

بیت کوین کش

بیت کوین کش یک ارز دیجیتال است که در آگوست 2017 ایجاد شد. این یک فورک از بلاک چین بیت کوین است، تفاوت اصلی این است که محدودیت اندازه بلوک به 8 مگابایت افزایش یافته است. این اجازه می دهد تا هر بار که یک بلوک استخراج می شود، تراکنش های بیشتری پردازش شوند.

بیت‌کوین کش تفاوت‌های دیگری نیز با بیت‌کوین دارد، مانند الگوریتم‌های مختلف امضای تراکنش و الگوریتم‌های تنظیم سختی و سطح. با این حال، هنوز از همان مکانیسم اجماع اثبات کار استفاده می کند.

بیت کوین کش تاکنون نسبتاً موفق بوده است و قیمت آن در یک نقطه به بیش از 900 دلار در هر واحد رسیده است. باید دید آیا می تواند این سطح از موفقیت را در دراز مدت حفظ کند یا خیر.

موج دار شدن

ریپل یک ارز دیجیتال است که در سال 2012 ایجاد شد. این ارز مبتنی بر شبکه همتا به همتا است و بدون مرجع مرکزی عمل می کند. ریپل با سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است زیرا نیازی به استخراج ندارد. در عوض، از یک دفتر کل اجماع برای تأیید معاملات استفاده می کند. این باعث می شود آن را سریعتر و کارآمدتر از سایر ارزهای رمزنگاری شده افزایش دهد.

ریپل از یک سیستم دفتر کل توزیع شده استفاده می کند و برای استفاده توسط موسسات مالی به عنوان راهی برای ارسال سریع و ارزان پول در سراسر جهان طراحی شده است. ریپل یک ارز بومی به نام XRP دارد که برای تسهیل تراکنش ها در شبکه استفاده می شود. ریپل سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

OK Exchange