قوانین اقامت در هتل شایان کیش


قوانین مدارک مورد نیاز برای پذیرش

اگر قصد سفر به کیش و رزرو هتل شایان کیش را دارید، باید مدارک لازم برای پذیرش را همراه داشته باشید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که برای پذیرش رزرو هتل کیش چه مدارکی لازم است؟ در ادامه به مهم ترین مدارک مورد نیاز برای پذیرش در این مجتمع مسکونی می پردازیم:

یکی از مهم ترین مواردی که برای پذیرش در این هتل باید همراه داشته باشید اصل شناسنامه، اصل کارت ملی و تاییدیه رزرو اتاق است. اگر این مدارک را همراه خود نداشته باشید، نمی توانید در این هتل اقامت کنید. زوج ها و خانواده ها برای اقامت در این هتل باید کارت شناسایی خود را ارائه دهند.

اگر زوج هستید و قصد اقامت در این هتل را دارید، همراه داشتن شناسنامه مرد یا زن و کارت ملی دیگر قابل قبول است. همچنین در صورت اقامت خانوادگی همراه داشتن شناسنامه پدر یا مادر برای اقامت در هتل شایان کیش کافی است. البته سایر اعضای خانواده برای اقامت در این هتل باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشند. یکی از مهمترین قوانین این هتل ارائه مدارک شناسایی برای مهمانان هتل می باشد. پس از تسویه حساب و تکمیل مراحل احراز هویت، مدارک مهمانان عودت داده می شود.

حضور مسافران خارجی در هتل شایان و قوانین مربوط به آن

این مجموعه اقامتی مانند سایر مجتمع های اقامتی کیش شرایط ویژه ای را برای مسافران خارجی در نظر گرفته است. گردشگران خارجی که قصد اقامت در این هتل را دارند باید قوانین کشور ایران را رعایت و رعایت کنند.

قوانین مربوط به ساعات ورود و خروج در هتل

پس از رزرو هتل باید از زمان ورود و خروج هتل مطلع شوید تا برنامه خود را با توجه به ساعت هتل تنظیم کنید. طبق قوانین هتل شایان کیش، کارکنان این هتل موظفند اتاق های رزرو شده را در ساعت مشخصی به مسافران تحویل داده و از آنها دریافت کنند. ساعات ورود و خروج این هتل به شرح زیر است:

زمان تحویل اتاق: 15

زمان تخلیه اتاق: 12

اگر قصد اقامت در هتل شایان کیش را دارید باید قوانین اقامت در هتل را بدانید تا هنگام رزرو هتل با مشکل مواجه نشوید. این مجموعه اقامتی یکی از بهترین مجتمع های اقامتی کیش است که خدمات مناسبی را به مسافران ایرانی و خارجی ارائه می دهد.