قبل از مونتاژ کامپیوتر شخصی به چه نکاتی توجه کنیم؟


استفاده از پاورهای دارای گواهی مصرف بهینه انرژی باعث افزایش راندمان کامپیوتر از نظر مصرف برق می شود. اگر سیستم شما در بیشتر ساعات روز روشن است، خرید یک منبع تغذیه با کیفیت می تواند به کاهش هزینه های مصرف برق در طولانی مدت کمک کند.

این احتمال وجود دارد که برخی از پاورهای ارزان قیمت نتوانند جریان الکتریکی پایداری را به قطعات ارائه کنند و این عامل به آنها آسیب برساند.

نتیجه

وب سایت PcPartPicker یک ابزار آنلاین عالی برای کنار هم قرار دادن قطعات مختلف برای ساخت یک رایانه شخصی است. این پلتفرم به شما اطلاع می دهد که آیا قطعات مورد نظر شما با یکدیگر سازگار هستند یا خیر و همچنین پیشنهاداتی برای خرید آنها ارائه می دهد.

اگرچه اکثر پیشنهادات PcPartPicker برای خرید مربوط به کشور آمریکا است، اما این وب سایت می تواند ابزار بسیار مفیدی برای اطلاع از قطعات مختلف سازگار باشد تا بتوانید قبل از مونتاژ کامپیوتر از تمامی پیش نیازها اطمینان حاصل کنید و از طرفی دیگر ، از هزینه تقریبی خرید قطعات مطلع شوید.

در ضمن با مراجعه به قسمت راهنمای خرید و محصولات تیرازیس فایل می توانید از قیمت روز انواع قطعات کامپیوتر و مشخصات دقیق آنها مطلع شوید. همچنین قسمت محصولات ما امکان مقایسه دقیق انواع قطعات را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

منبع: HongKiat