فیو در توییتر چیست؟ – زومیت


با توجه به اینکه شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و واین کاربران را تشویق می‌کنند تا لایک‌ها و قلب‌های قرمز بیشتری در آن زمان دریافت کنند، نماد ستاره ممکن است برای تازه واردان گیج‌کننده باشد. از این رو توییتر با هدف آسان‌تر و کاربردی‌تر کردن آن، ستاره را جایگزین قلب کرد و به عبارت دیگر، محبوب را جایگزین لایک کرد. برای بدتر شدن اوضاع، مدیر محصول توییتر توضیح داد: “شما می توانید چیزهای زیادی را دوست داشته باشید، اما نمی توانید همه چیز را دوست داشته باشید.”

Foving در توییتر مانند لایک کردن در سایر شبکه های اجتماعی است

علاقه مندی ها در سال 2006 در توییتر متولد شدند. یعنی قبل از قلب قرمز Tumblr که در اواخر سال 2008 معرفی شد و دکمه Like فیس بوک که در سال 2009 معرفی شد. Favorites در اصل به عنوان راهی برای علامت گذاری توییت ها طراحی شده بود. یک ویژگی نسبتاً عجیب برای سرویسی که پیام های آن به 140 کاراکتر محدود می شد و در آن زمان نمی توانست شامل عکس یا فیلم باشد! توسعه دهندگان شخص ثالث از همان ابتدا به دنبال مفیدتر کردن این ویژگی بوده اند. به این ترتیب بود که سرویسی به نام فاورد متولد شد تا توییت های محبوب را در زمان واقعی بر اساس تعداد لایک ها برجسته کند. فیورد در سال 2009 پس از ظهور Favstar، یک رقیب قوی تر که تا به امروز زنده مانده است، درگذشت.

سوالات متداول تیرازیس فایل

  • فیواستار در توییتر به چه معناست؟

    هنگامی که یک توییت بیش از 1000 لایک (مورد علاقه) در توییتر دریافت می کند، به پنج ستاره تبدیل می شود. به این ترتیب برای افراد بیشتری نمایش داده می شود و با افزایش تعامل کاربران با توییت و افزایش نمایش (Impact) به نفع صاحب حساب توییت خواهد شد.

  • فیو در توییتر چیست؟

    Foving در توییتر مانند لایک کردن در سایر شبکه های اجتماعی است. به عبارت دیگر به عمل لایک در توییتر لایک گفته می شود.

  • چگونه یک توییت را در توییتر لایک کنیم؟

    برای دوست داشتن یک توییت، کافی است روی نماد قلب ضربه بزنید تا قرمز شود.