فوق تخصص ایمپلنت در تهران در کلینیک ایمپلنت تهران


برای یافتن یک متخصص ایمپلنت در تهران مانند دکتر وحید دهقان بهتر است ایمپلنت و انواع آن و یا حتی اینکه ایمپلنت برای چه کسانی مناسب است را بشناسید تا بتوانیم در انتخاب پزشک یا کلینیک حرفه ای تصمیم بهتری بگیریم. این زمینه.

کاشت دندان چیست؟

دندان ها بخش مهمی از بدن هستند و نبود آنها می تواند برای شما دردسر ایجاد کند. در این مواقع بهترین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از خدمات ایمپلنت دندان است. ایمپلنت دندان روشی برای جایگزینی دندان از دست رفته است. در این روش با استفاده از یک قطعه تیتانیومی که در لثه و استخوان فک قرار می گیرد، دندانی کاملا مشابه دندان اصلی در لثه کاشته می شود. این روش یکی از جدیدترین، به روزترین و بهترین روش های جایگزینی دندان های از دست رفته است.

ایمپلنت دندان چند مدل است؟

به طور کلی دو نوع ایمپلنت دندان وجود دارد:

  • صنعتی
  • ساب پریوستئال

ایمپلنت اندوستئال یک ایمپلنت دندانی است، در این روش کاشت دندان، قطعه ایمپلنت در داخل استخوان قرار می گیرد، اما در ایمپلنت ساب پریوستال، قطعه ایمپلنت روی استخوان فک قرار می گیرد.

ایمپلنت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

ایمپلنت دندان برای بسیاری از افرادی که به دلایل مختلف دندان های خود را از دست داده اند مناسب است. از جمله ورزشکاران ورزش های رزمی که دچار شکستگی دندان می شوند یا بخشی از دندان های خود را به طور کامل یا جزئی از دست می دهند.

مادران باردار و شیرده که ممکن است به دلیل ضعف جسمانی دندان های خود را از دست بدهند.

افرادی که ممکن است بر اثر تصادف دندان های خود را از دست داده باشند.

افرادی که به دلیل سیگار کشیدن دندان های خود را از دست می دهند.

سالمندانی که با افزایش سن دندان های خود را از دست می دهند.

روش های کاشت ایمپلنت دندان

انواع روش های کاشت دندان

امروزه با گذشت زمان و پیشرفت علم پزشکی روش های مختلفی برای ایمپلنت ابداع شده است. در این مقاله به معرفی یکی از جدیدترین روش های کاشت دندان می پردازیم که با صلاحدید پزشک و شرایط فک و صورت قابل انجام است.

ایمپلنت دندان معمولی بسته به نوع ایمپلنت دندان و نوع و مدل پایه و روکش، از کدام برند و از کدام کشور است، هزینه های متفاوتی دارد. اما به طور کلی، ایمپلنت شامل مراحل مختلفی است که معمولاً در انواع برندهای ایمپلنت دندان یکسان است. در کلینیک فوق تخصصی ایمپلنت در تهران شما را از مزایا و معایب ایمپلنت دندان مطلع می کنند. همچنین به شما اطلاعاتی داده می شود که چند ماه بعد از کاشت پایه ایمپلنت در فک طول می کشد تا پایه با استخوان فک جوش بخورد و بعد از آن چه مراقبت ها و رعایت هایی باید انجام شود.

اما روش های سریع تری نیز در انواع ایمپلنت های دندانی وجود دارد.

ایمپلنت فوری در تهران

ایمپلنت فوری یکی از سریع ترین روش های جایگزینی ایمپلنت دندان با دندان از دست رفته است. این روش کاشت بیشتر برای دندان های جلویی استفاده می شود که در این روش هنگام جوشکاری پایه ایمپلنت با فک، محل ایمپلنت با یک پوشش موقت پوشانده می شود. مزیت این روش نسبت به ایمپلنت معمولی، تفاوت در طول درمان است. مدت زمان ایمپلنت فوری کمتر از ایمپلنت معمولی است.

همچنین وجود روکش موقت در محل کاشت باعث کاهش اعتماد به نفس بیمار نمی شود. خود ایمپلنت فوری دندان بار روانی بیمار را در طول درمان ایمپلنت کاهش می دهد.

اما تنها عیب این روش این است که ایمپلنت فوری کمی گرانتر از ایمپلنت دندان معمولی خواهد بود.

ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال نوعی روش کاشت دندان است که در آن مراحل مختلف ایمپلنت با استفاده از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته انجام می شود. به عنوان مثال قالب گیری در روش ایمپلنت دیجیتال با کمک دستگاه های اسکن دیجیتالی دهان و دندان انجام می شود که هم فرآیند عکس برداری را سرعت می بخشد و هم روش بهینه تری نسبت به روش استفاده از خمیر در دهان بیمار است. همچنین، تحمل خمیر در دهان برای برخی بیماران ممکن است ناراحت کننده باشد. در روش ایمپلنت دیجیتال، پزشک معمولاً با استفاده از دوربین می تواند داخل دهان بیمار را ببیند تا وضعیت دهان و دندان های بیمار را به وضوح روی صفحه نمایش ببیند.

به طور کلی ایمپلنت دیجیتال نسبت به روش های دیگر بهینه و دقیق است و زمان درمان را تا حد زیادی کاهش می دهد، همچنین بیمار راحتی و آرامش بیشتری خواهد داشت. اما از معایب ایمپلنت دیجیتال نسبت به سایر روش ها می توان گفت که این روش قیمت بالاتری نسبت به سایر روش های کاشت دندان خواهد داشت.

خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط بهترین کلینیک هایی که خدمات فوق تخصصی ایمپلنت ارائه می دهند ارائه می شود.

ایمپلنت با بیهوشی چیست؟

کاشت با بیهوشی نیز مراحلی کاملاً مشابه سایر روش های کاشت دارد. تنها تفاوت این روش استفاده از داروهای بیهوشی مورد تایید سازمان غذا و دارو است. کاشت ایمپلنت با بیهوشی معمولا توسط بیمارانی انجام می شود که ترس شدید و آستانه تحمل خدمات دندانپزشکی پایینی دارند و به همین دلیل استفاده از داروهای بیهوشی در حین کاشت پایه ایمپلنت با صلاحدید پزشک و با رضایت پزشک انجام می شود. صبور. .

کلینیک ایمپلنت در تهران دکتر وحید دهقان

کلینیک ایمپلنت در تهران کجاست؟

ایمپلنت در تهران یکی از مهمترین خدمات کلینیک های دندانپزشکی می باشد. یکی از برجسته ترین کلینیک های دندانپزشکی تهران، کلینیک ایمپلنت در تهران دکتر وحید دهقان یکی از بزرگترین مراکز ایمپلنت در تهران است که زیر نظر مستقیم دکتر وحید دهقان کارشناس برجسته صدا و سیما مدیریت می شود. همکاری با کادر متخصص و استفاده از بهترین مواد دندانپزشکی و مجهز بودن به پیشرفته ترین دستگاه ها از مزایای این کلینیک می باشد.

این مرکز با انجام چندین هزار ایمپلنت دندانی موفق، رضایت 100 درصدی بیماران را به دست آورده است. مشاوره های دقیق در حین کاشت به شما کمک می کند تا بهترین تجربه ایمپلنت را در این مرکز داشته باشید. همچنین خدمات ایمپلنت در تهران و خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران از خدمات تخصصی این مرکز به همراه ترمیم دندان و کشیدن دندان عقل و سایر خدمات دندانپزشکی می باشد.