فصلنامه بادکوبه شماره 8; متفاوت و خواندنی


در شماره هایی که تاکنون از مجله بادکوبه به چاپ رسیده است، شاهد مقالات معتبر ترجمه شده و تالیفی هستیم که توسط صاحب نظران این حوزه به آن پرداخته و از جنبه های مختلف مورد تحلیل قرار گرفته است.

مجله شماره 8 که یکی از شماره های جدید نشر بادکوبه است، مانند دیگر شماره های خود به موضوعی مهم به عنوان موضوع اصلی پرداخته و در کنار تحلیل جامع «هویت بصری» و «زبان تصویر»، موضوعات دیگری مانند چگونه می توان گردشگران را بازگرداند؟ ایرادات طراحی در استارت آپ های ایرانی چیست؟ ?، خدمات مقرون به صرفه برای برندهای نوظهور، نشانه شناسی بیلبوردهای سیل در خیابان ها و موارد دیگر.

هدف از انتشار مجلات تخصصی بادکوبه گردآوری بهترین کمپین های تبلیغاتی و نکات علمی در این زمینه بوده است که در نهایت به منبعی معتبر برای دانش پژوهان و علاقه مندان به حوزه تبلیغات منجر شد. بنابراین خط به خط آن با دقت انتخاب شده است تا ارزش اثر به عنوان مرجع تخصصی حفظ شود. البته از آنجایی که روایت های داده شده بسیار جذاب توصیف می شود، مخاطب عام را نیز در بر می گیرد که فارغ از تخصص، به دنبال درک دنیای هیجان انگیز تبلیغات هستند.

از متن فصلنامه شماره هشت

«تغییر روی یک همبرگر قدیمی

چیزی که برندهای قدیمی را پابرجا نگه می دارد و باعث می شود نام آنها بارها و بارها بر سر زبان ها بیفتد، حفظ کیفیت و نوآوری است. مک دونالد، پرفروش ترین رستوران زنجیره ای آمریکا، با تمام سودآوری اش، همیشه به دنبال ایده های جدید است. آنها ایده رستوران های درایو را در سال 1975 اجرا کردند که یک تغییر اساسی بود. در این متن با یکی دیگر از تغییرات اساسی مک دونالد آشنا خواهید شد. آنها تصمیم گرفتند که دیگر از گوشت منجمد در همبرگرهای خود استفاده نکنند و پس از چندین دهه سنت شکنی کردند و البته این تمام ماجرا نیست.”

فصلنامه بادکوبه را از طریق سایت فروشگاهی بادکوبه دریافت کنید.