فراری از همکاری با هارمن برای ارائه سیستم اطلاعاتی و سرگرمی در خودروهای جاده ای و پیست خبر داد


هارمن، یکی از زیرمجموعه‌های سامسونگ الکترونیک، از طیف وسیعی از فناوری‌های داخل خودرو با نام تجاری «آماده» در نمایشگاه CES 2023 رونمایی کرد. همچنین این هفته، خودروسازی هارمن تأیید کرد که جدیدترین شریک این شرکت برای فناوری Ready Upgrade کسی نیست جز سوپراسپرت ایتالیایی فراری. .

به گزارش Semmobile، همکاری چند وجهی جدید هارمن با فراری، تجربیات سخت افزاری و نرم افزاری Ready Upgrade را در کابین خودروهای این برند ایتالیایی برای ارمغان به ارمغان می آورد. Ready Upgrade به مشتریان فراری این امکان را می دهد که هر زمان که بخواهند ویژگی ها و خدمات را ارتقا داده و سفارشی کنند، مشابه گوشی های هوشمند.

با هوشمندتر شدن خودروها و جدا نشدن آن از فناوری های موبایل، خودروسازان در تلاش هستند تا با آخرین تغییرات و ویژگی های امنیتی همگام شوند. فناوری Harman’s Ready Upgrade یک مجموعه نرم افزاری و سخت افزاری نوآورانه است که امکان ارتقاء مکرر و کارآمد رابط داخل خودرو را فراهم می کند.

هارمن به عنوان شریک انحصاری فراری به فرمول 1 می آید

علاوه بر ارائه تجربه ای قابل ارتقا در داخل کابین برای خودروهای جاده ای فراری، هارمن اعلام کرد که اکنون شریک تجربه درون کابین تیم مسابقه اسکودریا فراری است.

هارمن شریک انحصاری In-Cabin Experience برای تیم فرمول 1 فراری از فصل 2023 خواهد بود. البته این دو شرکت در مورد میزان این همکاری توضیحی نداده اند. مشخص نیست که Harman Automotive اسپانسر یا ارائه فناوری‌های مورد استفاده تیم تجربه درون کابین در فصل ۲۰۲۳ فرمول ۱ خواهد بود یا خیر.

با این وجود، این همکاری نقطه عطف مهمی برای سامسونگ محسوب می شود و به گفته مدیر عامل فراری، Benedetto Vignaمشارکت این دو برند معروف مرزهای فناوری را گرد هم می آورد.