فاصله آنتالیا تا آلانیا فاصله لحظه آخری آنتالیا تا آلانیا


چگونه از آنتالیا به آلانیا سفر کنیم؟

سفر به آلانیا می تواند یک سفر جذاب و فوق العاده برای گردشگران باشد و تنها با داشتن نقشه راهنما سفری خاطره انگیز را برای خود به ارمغان بیاورند. گردشگران می توانند از دو طریق به شهر آلانیا در استان آنتالیا سفر کنند. این دو راه شامل زمین و هوا می شود. اگر قصد دارید در کمترین زمان ممکن به آلانیا بروید سفر هوایی را به شما پیشنهاد می کنیم.

اخیراً فرودگاهی در شهر آلانیا ایجاد شده است که گردشگران خارجی می توانند از طریق فرودگاه آنتالیا به این شهر سفر کنند. فرودگاه قاضی پاشا 45 کیلومتر با شهر آلانیا فاصله دارد که یک ترمینال کوچک در آن وجود دارد. مسافران می توانند تنها در 30 دقیقه از آنتالیا به آلانیا پرواز کنند. راه دیگر برای رسیدن به آلانیا از طریق زمینی است. می توانید با اتوبوس یا تاکسی های مخصوص شهر آنتالیا به آلانیا بروید.

حرف پایانی

آنتالیا و آلانیا دو شهر بسیار دیدنی ترکیه هستند که سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا برای تفریح ​​و گشت و گذار به آن سفر می کنند. مطمئنا اگر با تور آنتالیا به این شهر سفر کرده باشید همیشه با سوالات مختلفی روبرو هستید. یکی از این سوالات فاصله آنتالیا و آلانیا است. ابتدا باید دانست که آلانیا شهری است در استان آنتالیا واقع شده و فاصله بسیار کمی با آن دارد. گردشگران می توانند تنها در چند ساعت با وسایل مختلف دسترسی مانند هواپیما به شهر اروپایی آلانیا برسند.