فاش کننده معروف می گوید که رابط کاربری MIUI 14 شیائومی “بسیار روان است”


شیائومی یک نسخه سفارشی از سیستم عامل اندروید به نام MIUI را برای گوشی های خود در دسترس قرار داده است. MIUI که دارای رقبای قدرتمندی مانند One UI سامسونگ است، به دلیل نمایش تبلیغات و عملکرد نامناسب همواره با انتقاداتی مواجه بوده است. اما به نظر می رسد چینی ها قصد دارند نسخه جدید را با اصلاحات مهمی وارد کنند.

حساب کاربری Ice Universe در توییتر که سابقه درخشانی در زمینه افشای اطلاعات دارد، می گوید رابط کاربری جدید شیائومی بسیار روان است. مدتی پیش در شایعه ای گفته شد که شیائومی به دنبال حذف ناخواسته ها و تبلیغات از MIUI 14 است و احتمالا این کار باعث بهینه سازی رابط کاربری گوشی های این شرکت می شود.

مقالات مرتبط:

هفته گذشته مدیر تیم نرم افزاری شیائومی گفت که نسخه جدید MiUI قرار است ساده تر و سبک تر از سایر رابط های کاربری اندروید باشد. با توجه به واکنش Ice Universe، به نظر می رسد که شیائومی توانسته است یک پوسته بهینه مبتنی بر اندروید توسعه دهد. رابط کاربری جدید شیائومی در حال حاضر در دسترس نیست. اما احتمالا زمان زیادی تا رونمایی و عرضه کامل آن باقی نمانده است. نسخه جهانی MIUI 14 ممکن است در سه ماهه اول سال آینده عرضه شود.