عینک واقعیت مجازی Huawei Vision با پنل microOLED و رزولوشن دوچشمی 1080p معرفی شد


در رویداد جهانی VR Industry 2022، هواوی از عینک هوشمند واقعیت مجازی خود به نام Vision VR Glass رونمایی کرد. هی گنگمدیرعامل Huawei Division BG اولین عینک هوشمند این برند را معرفی کرد. این محصول ویژگی های جذاب و کارکردهای جالبی دارد و محصولی شایسته در زمینه واقعیت مجازی است.

عینک هوشمند واقعیت مجازی Huawei Vision از یک صفحه نمایش microOLED استفاده می کند که شبیه یک صفحه نمایش مجازی 120 اینچی است. به گزارش گیزموچینا، وضوح دوچشمی این نمایشگرها 1080p و حداکثر میزان روشنایی آن ها 480 نیت است و 90 درصد طیف رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد. این دستگاه همچنین دارای گواهی ایمنی چشم در برابر نور آبی (TUV) بوده و فریم آن بافت و ظاهری مات دارد. در لبه سمت چپ این عینک واقعیت مجازی یک پورت برای اتصال به سایر دستگاه ها و همچنین یک سیستم بلندگوی بسیار کوچک تعبیه شده است.

عینک واقعیت مجازی Huawei Vision

مقاله مرتبط:

عینک هوشمند Huawei Vision VR از تنظیم نزدیک بینی تا 500 درجه پشتیبانی می کند. این محصول از پردازنده محلی یا حافظه داخلی استفاده نمی کند و از اتصال دستگاه های ذخیره سازی خارجی قابل حمل پشتیبانی نمی کند. اما این عینک هوشمند را می توان به گوشی هوشمند، تبلت یا کامپیوتر شخصی متصل کرد و به همین دلیل عمر باتری آن به عمر آن دستگاه بستگی خواهد داشت.

هواوی هنوز جزئیاتی در مورد قیمت عینک واقعیت مجازی ویژن منتشر نکرده است، اما پیش فروش آن از هم اکنون آغاز شده است. این محصول از اواخر آذرماه عرضه خواهد شد.